Başvurular

Öğretmenevi Müdürlüğü Arapgir İŞKUR Personel Alımı 2022

Öğretmenevi Müdürlüğü Arapgir İŞKUR Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Öğretmenevi Müdürlüğü Arapgir İŞKUR Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Öğretmenevi Müdürlüğü Arapgir İŞKUR Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Öğretmenevi Müdürlüğü Arapgir İŞKUR Personel Alımı

İŞKUR işçi alımı kapsamı içinde yayımlanan ilanlara göre KPSS P3 60 puan almış olmak şartı ile Arapgir Öğretmenevi Müdürlüğü yapıyor.

Başvuru Şartları;

Kişilerin affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olması, başvuru yapacak adaylar KPSS P3 puan türünden minimum 60 puan almış olmak.

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, başvuru yapacak adaylar en büyük yaş şartı olan en fazla 35 yaşını tamamlamamış olmak, görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekiyor.

Başvuruda bulunacak adayların (erkekler için) askerliğini yapmış bulunması, önceden çalıştığı kurum ve kuruluşlardan ahlaki nedenlerle çıkartılmamış olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık aylığı almamak şartı aranıyor.

Öğrenim Şartı

4 Yıllık fakültelerin gıda teknolojisi, gıda mühendisliği, beslenme ve diyetetik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak şartları da aranmaktadır.

Başvuru İçin Gereken Belgeler;

Başvuru yapacak adayların ikamet belgesi, KPSS sonuç belgesi, mezuniyet belgesi, askerlik durum belgesi, görevini yapmasına engel bir durumu bulunmama, belgelerine sahip olması gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Tarihi;

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006260567 İŞKUR iş numarası üzerinden yapacaktır. Başvurular 8 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 13.Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

İkamet Şartı

Malatya Arapgir İlçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Şartlarını taşıyan adaylar başvurularını basit bir şekilde yapacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu