Başvurular

Öğretmen evi Müdürlüğü güncel personel alımı ilanı başvuruları 2022

Öğretmen evi Müdürlüğü güncel işçi alımı ilanı başvuruları 2022, iş başvuruları bölümünde Öğretmen evi Müdürlüğü güncel işçi alımı ilanı başvuruları ile ilgili bilgi aktaracağız. Öğretmen evi Müdürlüğü güncel işçi alımı ilanı başvuruları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Öğretmen evi Müdürlüğü güncel işçi alımı ilanı başvuruları

Yeni yayına giren ilan ile Öğretmen evi müdürlüğü bünyesine İŞKUR aracılığıyla yayımı yapılan iş ilanı ile daimi ve tam zamanlı çalıştırılacak kamu personelleri alımı yapılıyor. Öğretmen evi işçi alımında alınacak personel büro işinde çalışacak.

Öğretmen evi Müdürlüğü Personel Alımı Genel Bilgiler

Öğretmen evi Müdürlüğü bünyesine alınacak 1 Bilgisayar Programcısı ünvanlı personel müdürlük bünyesine daimi anlaşmali olarak alınacak. Bu personeller memur kadrosunda bulunan değil sürekli olarak işçi pozisyonunda çalışacak. Ayrıca müdürlük aracılığıyla kurumun ön büro, resepsiyon, bilgi işlem gibi bölümlerinde çalışması için görevlendirilebilecek.

Öğretmen evi yaptığı bilgilendirmede mevcut kanunlar ikaznca alınacak bu personel memurluk yahut devlet kadrosu işçi pozisyonuna geçiş yapamayacak.
Öğretmen evi personeli kişi vardiyalı olarak çalışacak ve asgari ücret maaş verilecek.

Alınacak kamu personeli Nevşehir Öğretmen evi müdürlüğü bünyesine alınacak olup iş ilan numarası İŞKUR üzerinden 00006053969 olarak yayınlandı.

Nevşehir Öğretmen evi Müdürlüğü Açık İş Başvuru Şartları

Öğretmen evi müdürlüğü Bilgisayar Programcısı ünvanı ile alınacak 1 kişi personel adaylarının;

Önlisans Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar İşletmenliği mezunu olması,

Grafik tasarım ve fotoğrafçılık sertifikası olması,

Yapacağı işte minimum bir yıl mesleki deneyime sahip olması,

Adayların son altı aydır Nevşehir merkez ikametli olması,

Adayların 18 ile 30 yaş aralığında bulunması,

2020 yılı KPSS P93 puanı minimum 60 olması,

Askerliğini yapmış olması, şartları bulunmaktadır.

İŞKUR Üzerinden Öğretmen evi Müdürlüğü Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Şartları taşıyan personel adaylarının 07 Haziran 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden yahut Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü hizmet binasından 00006053969 ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir.

Personel adaylarının başvuruları sonrasında mülakata katılacak adayların isimleri öğretmenevi internet sitesi üzerinden yayına girecek ve ismi yayına giren bireylerin 09 Haziran 2021 tarihine kadar gereken evrakları müdürlüğe ibraz etmeleri gerekmekte.

Evrak ibrazını yapan adaylar içinden 10 Haziran 2021 tarihinde mülakat yapılacak olup mülakat katılacak personel adayları telefonla çağırılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu