Başvurular

Öğretmen Evi En Az İlkokul Mezunu 50 Yaş Sınır İŞKUR Personel Alımı 2022

Öğretmen Evi En Az İlkokul Mezunu 50 Yaş Sınır İŞKUR Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Öğretmen Evi En Az İlkokul Mezunu 50 Yaş Sınır İŞKUR Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Öğretmen Evi En Az İlkokul Mezunu 50 Yaş Sınır İŞKUR Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Öğretmen Evi En Az İlkokul Mezunu 50 Yaş Sınır İŞKUR Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları ile Öğretmen evi bünyesine yeni minimum ilkokul mezunu işçi alımı için ilan yayınlandı. Açıklanan bu devlet işçi alımı ilanı ile alınacak personeller Öğretmen evi bünyesine geçici ve deneme süreli temizlik görevlisi olarak yerleştirilecekler.

İŞKUR Kamu Personeli Alımı Şartları

Öğretmen evi kamu personeli alımı için İŞKUR üzerinden yayına giren Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ilan numarası 00006478062 olarak 2 kişi temizlik görevlisi alımı ilanı yayınlandı.

Başvuru yapacak işçi alımı adaylarının Tük Vatandaşı olması,

Kamusal haklarından mahrum olmaması,

Sosyal güvenlik kuruluşlarından emeklilik veya malullük aylığı almaması,

Adayların minimum ilkokul mezunu olmaları,

27 Aralık 2021 tarihi esas alınarak adayların 51 yaşından gün almamış ve işin gereği olarak kadın adayların başvuruda bulunması,

Bilecik merkez ilçe ikametli olması gibi şartlar aranmakta.

Öğretmenevi 50 Yaş Personel Alımı Başvurusu

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi 50 yaş sınırlı 2 temizlik personeli alımı için şartları taşıyan adayların yukarıda dile getirdiğimiz İŞKUR iş ilan numarası ile 23 Aralık 2021 tarihi ile 27 Aralık 2021 tarihleri içinde başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde iş arayan girişi ile yapmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu