Başvurular

Öğretmen Evi Bandırma En az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı 2022

Öğretmen Evi Bandırma En az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Öğretmen Evi Bandırma En az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Öğretmen Evi Bandırma En az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Öğretmen Evi Bandırma En az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı

Öğretmen Evi Müdürlüğü daimi işçi alımı başvuruları için ilan yayınlandı. Bandırma Öğretmen Evi işçi alımı KPSS’siz olarak yapılacak. Öğretmen evi ve akşam sanat okulu başvurularında dikkat çeken bir husus adaylar 18 yaşını doldurmuş olması ve üst yaş belirtilmemiş olmasıdır.

Öğretmen evi işçi alımı başvuruları nasıl yapılacak?

Adaylar aşağıda verilen ilan numaraları ile iş kurumu resmi internet sayfasından elektronik olarak yapabileceklerdir. Diğer bir yöntem İŞKUR’a giderek ilan numaraları ile başvuru yapmaları gerekiyor. Son başvuru tarihi olan 12 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapılabilir.

Garson alımı 2 kişi; minimum ilköğretim en fazla lise mezunu olması istenmiştir. 18 yaşını tamamlamış olmak. İlköğretim veya Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu olmak. Salgın zamanında sağlıklı beslenme faaliyet kurs belgesine sahip olmak. Adaylar 00006136546 iş ilan numarasını başvuruda kullanacaktır.

Temizlik personeli alımı 1 kişi için; adaylar minimum ilkokul en fazla ortaokul mezunu olması istenmiştir. Üst yaş sınırı bulunmayıp alt yaş sınırı olarak 18 açıklanmıştır. Salgın zamanında sağlıklı beslenme faaliyet kurs sertifikasına sahip olması gerekiyor. Başvuru için 00006136564 olarak iş ilan numarası verilmiştir.

Öğretmenevi ilanda ikamet şartı bulunmaktadır. Adaylar Balıkesir Bandırma beldesinde ikamet ediyor olması istenmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu