Başvurular

Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü En Az İlkokul Mezun Personel Alımı 2022

Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü En Az İlkokul Mezun Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü En Az İlkokul Mezun Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü En Az İlkokul Mezun Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü En Az İlkokul Mezun Personel Alımı

Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü işçi alımı için İŞKUR ilanları paylaşımı yaptı. Öğretmen Evi işçi alımı minimum ilkokul mezunu adaylar içinden nasıl yapılacağı detayları sunuldu.

Türkiye İş Kurumu ilanları içinde Öğretmen Evi işçi alımı ilanı yer alıyor. Başvuru yapacaklar 00006106408 iş ilan numarası ile işlem görecektir. İŞKUR ilanları yerine girerek bu ilan numarası ile başvuru 29 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapacaktır.

Alınacak personel devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır. Öğretmenevleri yönergesi ve 4857 sayılı iş kanunu esas alınacaktır.

Sağlık yönünden vardiyalı çalışmaya engel bir durum olmaması; buhar, toz ve kokuya karşı alerji, astım, bronşit durumunun bulunmaması gerekmektedir.

Aşçı için başvuracak bireylerin minimum 1 yıllık iş deneyimi (toplu yemek yapan iş yerlerinde)  gerekmektedir. Ayrıca  ‘Aşçı’ olarak çalıştığını belgeleyen ‘’sigortalı Hizmet Belgesi’ni evrak teslim tarihi olan 1 Temmuz 2021 mesai bitimine kadar teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır.

Adaylardan, şartlarda gösterilen M.E.B onaylı “Hijyen Eğitimi Belgesi ’’ belgesini evrak teslim tarihi olan 1 Temmuz 2021 mesai bitimine kadar teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır.

Aşçı alımı için evrak teslim tarihi 01 Temmuz 2021 mesai bitimine kadar olup Aksaray Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Evrak kayıt bölümüne teslim edilecektir.

Noter Kurası: 2 Temmuz 2021 saat:10:00 Aksaray Öğretmenevinde.

Noter Kurası Sonuç İlanı: 2 Temmuz 2021 Öğretmenevi web sitesinde aksarayogretmenevi.meb.k12.tr adresinde yayına girecektır.

Mülakat tarihi: 5 Temmuz 2021. bu ilana Aksaray ikameti olanlar başvuru yapacaktır.

Sonuçların İlanı: 6 Temmuz 2021 Öğretmenevi web Sitesinde aksarayogretmenevi.meb.k12.tr  adresinde yayına girecektır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu