Başvurular

OGM Personel Alımı İŞKUR İlanı 2022

OGM Personel Alımı İŞKUR İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde OGM Personel Alımı İŞKUR İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. OGM Personel Alımı İŞKUR İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

OGM Personel Alımı İŞKUR İlanı

OGM Personel Alımı İŞKUR İlanı

Orman Genel Müdürlüğü İzmir şehri işçi alımı paylaşımı yaptı. Yayınlanan ilana lise mezunu adaylar nasıl başvuru yapacağı bilgisi verildi. İŞKUR ilanı 18 yaş ile 40 yaş içinde olan adayların başvurusunu kabul edecek.

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden 24 Temmuz tarihi bitimine kadar 00006153257 ilan numarası ile yapacaktır. Başvuru yapacak adaylar elektronik ortamda işlem yapacaktır. İşe alınacak insana ikramiye ve ilave tediye ücreti verilecektir.

İzmir Orman İşletme Müdürlüğü Orman İşçisi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

İnsansız hava aracı (İHA) pilotu sertifikasına sahip olmak. Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde soğutma sistemleri sertifikasına sahip olmak. Telsizle haberleşme” sertifikasına sahip olmak. İlk yardım eğitimi sertifikasına sahip olmak. Yangın eğitimi sertifikasına sahip olmak. Bilgisayar İşletmenliği belgesi istenmektedir.

Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli yahut muaf olmak), Adayların, başvurunun son günü saygınlığıyla talep edilen öğrenim durumu ve özel şartlara haiz olması gerekiyor. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almıyor olması gerekmektedir.

NOT: İzmir ikameti olanların başvurusu kabul edilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu