Başvurular

OGM 3 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu 14-18 Haziran 2022

OGM 3 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu 14-18 Haziran 2022, iş başvuruları bölümünde OGM 3 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu 14-18 Haziran ile ilgili bilgi aktaracağız. OGM 3 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu 14-18 Haziran ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

OGM 3 Sürekli İşçi Alımı Başvurusu 14-18 Haziran

Orman Genel Müdürlüğü 3 sürekli olarak işçi alımı başvuruları 14-18 Haziran 2021 tarihleri içinde alınacak. İŞKUR başvuruları nasıl yapılacak? Hangi şehirler bu alımı gerçekleştiriyor. Sürekli işçi olarak alınacağı üzere sözlü sınav uygulaması yapılacaktır.

OGM alımı Düzce, Giresun ve Kahraman şehirlerine yapacak. 14-18 Haziran tarihlerinde İŞKUR ilan numaralarını siz değerli okurlarımıza sunacağımız üzere takipte olun.

ogm-surekli-isci-alimi-ilani.jpg

Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar ile ilgili yönetmelik hükümleri ikaznca genel müdürlük taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 3 daimi işçi alımı yapılacak.

Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro rakamının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup alakalı Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de bunun bunun yanında açıklamalacaktır.

Bununla alakalı olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır. İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi 4857 sayılı İş Kanunu ikaznca iki aydır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu