Bilgi Arşivi

Odeabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Odeabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Odeabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Odeabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Odeabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Odeabank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Odeabank iş ilanları, iş başvurusu, Odeabank işçi alımı haberleri makalemizde.

Odeabank, 2012 tarihinden beri ülkemizde hizmet veren bir bankacılık şirketidir. Sadece bireysel değil, kurumsal, KOBİ, ticari bankacılık sistemlerini de adı altında bulunduran Odeabank, Türkiye sınırları içinde 40’ı aşkın şubeye sahiptir. 1.500’ten fazla çalışanı ile hizmet sunan Odeabank, gerekli olduğu takdirde işçi alımı gerçekleştirmektedir. 

Odeabank Güncel İş İlanları

Odeabank bünyesine katılarak hizmet vermek isteyen bireyler, internetin gücünden faydalanarak araştırmalar yapabilmektedir. Odeabank kariyer portalı, açıkta bir pozisyon olmasa bile iş başvurusunda bulunabilmenizi sağlamaktadır. Odeabank’ta çalışmak isteyen bireylerde işinde uzman olma, ekip çalışmasına yatkınlık, güler yüz, iyi bir eğitime sahip olma gibi temel şartlar aranmaktadır. Her departman için ise istenen sorumlulukları yerine getirebilecek olan bireyler, personel olmaya hak kazanabilmektedir. 

Odeabank güncel iş ilanları için kariyer sayfalarına göz atabilmeniz olabilecekdür. Kariyer ilan siteleri, Odeabank da dâhil olmak üzere birden fazla şirketin ilanlarını paylaşmaktadır. Düzenli olarak ilanları takip ederek kendinize uygun pozisyon veya pozisyonlara başvuru uygulayabilirsiniz.

Odeabank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank iş başvurusu yapabilmek için kariyer sitelerine veya Odeabank internet sitesine üye olmanız gerekmektedir. Belirtilen iki yöntemden dilediğinizi seçerek CV gönderimi yapabilmeniz olabilecekdür. Odeabank için yapılan her tür iş başvurusu, uzman insan kaynakları yetkilileri aracılığıyla incelenmektedir.  

Odeabank insan kaynakları aracılığıyla değerlendirilen başvurular içinde sizin CV’niz pozisyon için uygun görülürse, yetkililer CV’nize ekli olan iletişim alternatiflerini tercih ederek sizi bilgilendirecektir. 

Odeabank İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar 

Odeabank adı altında herhangi bir personel eksiği olduğu takdirde iş alımları başlamaktadır. İş alımları başladığı zaman başvuru yapılabilecek bazı pozisyonlar aşağıda söylenmektedir. 

Saha Satış Danışmanı: Bu pozisyonda çalışacak olan bireyler, potansiyel müşteriler ile iletişim kurmaktadır. 

Gişe Yetkilisi: Odeabank şubelerine gelen müşteriler ile ilgilenen personellerdir.

Müşteri Temsilcisi: Nakit ve kart işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan müşteri temsilcileri bireysel işlemlerin yapılmasından sorumludur. 

Müşteri Hizmetleri: Telefon, mesajlaşma gibi yöntemler veya kuruma ibrazlarda müşterileri bilgilendiren personellere verilen addır.

Güvenlik Görevlisi: Şubelerdeki güvenliğin sağlanmasını sağlayan güvenlik personelleri; müşteri, çalışan veya şubede bulunan kasaların güvende kalmasında rol oynamaktadır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu