Bilgi Arşivi

Odeabank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel 2022

Odeabank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel, iş başvuruları kategorimizde Odeabank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Odeabank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Odeabank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel

Odeabank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Odeabank iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri isilanlari365.com’da! Odeabank çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

Türkiye geneli Bankalarda üyelerine daha kaliteli hizmet vermek için şubelerinde çay ve temizlik işleri için personel ve eleman alımı yapıyor.

Şubelerine gelip bireysel banka işlemleri için bekleyen müşterilerini ağırlamak ve kaliteli hizmet vermeye odaklanan örnek bankaları makalemizde bulacaksınız. Temizlik iş ilanlarını veren bankaları sizin için derlediğimiz listemizde bulacaksınız.

Lübnan merkezli bir bankanın yüzde yüz iştiraki olarak 15 Mart 2012 tarihinde Türkiye’de kurulan Odeabank, anonim şirket olarak hizmet vermektedir. Genel olarak bireysel bankacılık alanına yoğunlaşan Odeabank, 2 Ekim 2012 tarihinde BDDK iznini alarak ülkemizde hizmet vermeye aşlamıştır. İlk şubesini Maslak’ta açan Odeabank’ın şu an itibari ile 50’den fazla şubesi bulunmaktadır.

Odeabank Çay ve Temizlik Görevlisi AlımıOdeabank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Odeabank Temizlikçi İş İlanları

Odeabank, Türkiye geneli şubelerinde genel temizlik ve düzenden sorumlu olacak temizlik personeli alımı gerçekleştirecektir. Odeabank’ın üyelerine daha kaliteli bir ortamda hizmet vermesine yardım edecek temizlik elemanı adayları Odeabank’ın resmî sitesinden iş başvurusunda bulunabilecekler.

Odeabank Çaycı Alımı

Odeabank, şubelerde bulunan çalışanlara ve şubeyi ziyaret eden müşterilere çeşitli ikramlarda bulunmak amacı ile servis elemanı alımı yapacaktır. Çay ve kahve gibi çeşitli ikramların servisinden sorumlu olacak servis elemanı bunun yanı sıra şubedeki çay ocaklarından da sorumlu olarak görevlerini yürütecekler.

Odeabank Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Temizlik ve servis elemanı alımlarını insan kaynakları üzerinden gerçekleştiren Odeabank, adaylardan yalnızca güncel olarak hazırlanmış bir özgeçmiş talep etmektedir. Güncel özgeçmişisiniz yardımı ile aşağıda bulunan linke tıklayarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu