Müşteri Hizmetleri

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Odeabank çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Odeabank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Odeabank şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Odeabank, Bank Audi öncülüğünde 1 Kasım 2012 tarihinde Maslak şubesiyle üyelerine hizmet vermeye başlamış bir anonim şirketidir. Yeni kurulmuş olmasına rağmen bir çok birinin tercihi olmuştur. Yenilikçi ve müşteri tatminiyet politikasıyla her geçen gün hizmetlerini ilerletmektedir.

Birikim ve yatırım yapanların yeni gözde bankası olan Odeabank, piyasada verdiği en yüksek faiz oranı ile yatırımcıların tercihi olmuş durumda. Yaptığı kampanyalar ve her geçen gün daha da geliştirdiği bankacılık hizmetiyle kısa bir sürede ismini duyurmuştur.

Odeabank Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde bir çok birinin maaş kartı ve kredi kartı bulunmaktadır. Odeabank üyelerine bireysel ve kurumsal olarak hizmet eden bir bankadır. 2012 senesinde kurulmuştur. Bankamızdan ihtiyaç, taşıt veya ev kredisi çekebilirsiniz. Banka müşterimiz değilseniz hemen hesap açtırabilir ve uygun faiz miktarlarından faydalanabilirsiniz. Bankamızdan bireysel emeklilik başvurusu uygulayabilirsiniz. Her ay ödeyeceğiniz katkı paylarınız ile belirli olan süreyi ve yaşı tamamladığınızda devletten de katkı payı alarak emekli olabilirsiniz. Odeabankçağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca odeabank.com.tr adresimizi ziyaret ederek diğer avantajlarımızı da inceleyebilirsiniz. İnternet şubemizden veya mobil bankacılık sisteminden faydalanarak havale, eft, fatura veya kira ödeme gibi işlemlerinizi bi hayli hızlı bir biçimde yapabilirsiniz. Her türlü hususta sormak istediğiniz sorular için çağrı merkezlerimiz siz üyelerimiz için oluşturulmuştur. Çağrı merkezlerimizi karşılaşmış olduğunuz her türlü hususta arayabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası

Yenilikçi bakış açısı ve üyelerine yaklaşımlarından dolayı bi hayli favori bir duruma gelen Odeabank, her geçen gün şube sayısını da yükseltmektadır. Bireysel üyelerine sunduğu yatırım hesapları ve kredilerinin bunun yanında; kurumsal müşterileri için de ticari krediler sağlamaktadır. Her türlü hususta soru ve görüşleriniz için müşteri hizmetleri de bireylere sunulmaktadır. Sizler için hazırlanmış olan bankacılık işlemleri, kampanyalar ve diğer işlemleriniz için 0850 222 84 44 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Odeabankmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olan sesli yanıt sisteminde gereksiniminiz olan bölümle alakalı tuşlamayı gerçekleştirerek müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Banka ile ilgili bilgi almak, kredi kartı talebinde bulunmak, şifre işlemlerinizi gerçekleştirmek, kayıp ve çalıntı kartlarını bildirmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bankamızın müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yukarıdaki numarayı aradıktan sonra ‘6’ tuşlamanızdır. Uzun süre hatta beklemeden müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilmeniz bu biçimde olabilecek olmaktadır. İnternet bankacılığı yolu ile de bizlerle iletişim kurmanız olabilecekdür. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Odeabank Şikayet Hattı

Müşteri tatminiyetine bi hayli fazla önem veren bankamız, onların arz, talep ve şikayetleri ile de ilgilenmektedir. Bankamızdan ve çalışanlarımızdan oluşabilecek şikayetlerinizi tarafımıza bildirmeniz halinde sorununuza en kısa zaman zarfında çözüm getirilecek ve bireylerin her türlü mağduriyetleri giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Odeabank müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Odeabankşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

İletişim Merkezi : 444 8 444
Genel Müdürlük : +90 212 304 84 44

Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Levent 199 Apt. No:199/119 Şişli/İstanbul

Odeabank Çağrı Merkezi: 444 8 444

Odeabank’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz bu çağrı merkezi aracılığıyla tüm bireysel yahut kurumsal olan bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, internet bankacılığı yahut mobil bankacılık şifre talebinde bulunabilir, tüm ürünler ile ilgili detaylı bilgilere varabilirsiniz. Ayrıca hem bu numara üzerinden hemde aşağıda verilen bağlantıdaki iletişim formu aracılığıyla Odeabank’a istek, soru, görüş ve önerilerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 8 444

Odeabank İletişim Formu

Arama Kelimeleri:  odeabank iletişim bilgileri, odeabank telefon no, odeabank irtibat tel, odeabank canlı destek, odeabank müşteri temsilcisi, odeabank şikayet hattı, odeabank müşteri hizmetleri, odeabank müşteri hizmetleri numarası, odeabank çağrı merkezi numarası, odeabank iletişim numarası, odeabank çağrı merkezi, odeabank müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu