Müşteri Hizmetleri

Odatv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Odatv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Odatv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Odatv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Odatv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Odatv, 2007 senesinde Soner Yalçın aracılığıyla kurulan bir haber portal sitesidir. Türkiye’nin en fazla konuşulan haber sitelerinden biri olma özelliğini taşır, ele aldıkları konular ve özel haberlerle adını çok fazla duyurmaktadır. Odatv’nin paylaştığı haber içeriklerinin kategorileri genelde şöyledir; analiz, siyaset, güncel, ekonomi, medya, spor, magazin, kültür, sanat.

Odatv, çoğu zaman ilk ve doğru haberleriyle toplum aracılığıyla belirli bir kesimin en fazla takip ettiği gözde haber sitelerin başında gelmektedir. Odatv.com, Türkiye genelindeki web siteler içinde 98.sıradadır.

Odatv’nin 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bir olayı, haberi ihbar edebilirsiniz. Kaldırılmasını yahut değiştirilmesini istediğiniz, şikayette bulunmak istediğiniz haberleri belirtebilirsiniz. Ayrıca bu numara aracılığıyla Odatv’ye istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Odatv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 449 32 00

Arama Kelimeleri: odatv iletişim bilgileri, odatv telefon no, odatv irtibat tel, odatv canlı destek, odatv müşteri temsilcisi, odatv şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu