Bilgi Arşivi

Nurus Profil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Nurus Profil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Nurus Profil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Nurus Profil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Nurus Profil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Nurus Profil ’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Nurus Profil bünyesine dahil olup Nurus Profil’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Nurus Profil işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Nurus Profil ‘in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mobilya ve aksesuar alanında faaliyet gösteren Nurus Profil, 1927 senesinde kurulmuştur. Nurettin Usta’nın tek başına kurduğu bir atölyeden yükselerek günümüze gelen Nurus Profil, zaman içinde kurumsal yapısını kazanarak 1982 senesinde Nurus A.Ş adını almıştır.

Günümüzde ailenin 3. kuşağı aracılığıyla yönetilen Nurus Profil, geçmişten günümüze kamu ve özel sektörün ofis mobilyaları talebinin artması sonucu ile bu alanda uzmanlaşmaya karar verdi.

Alanındaki 40 yılı aşkın bilgi ve deneyimi ile 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Nurus Profil, global bir marka olma yolunda çeşitli ülkelerde temsilcilikler de açmıştır. 2021 itibari ile 500’den fazla çalışana iş imkânı sağlayan Nurus Profil, Türk mobilya endüstrisinin ana oyuncularından biri konumundadır.

Nurus Profil İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuNurus Profil İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Nurus Profil İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nurus Profil ülkemizdeki personel gereksinimini kariyer.net adresi üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları aracılığı ile karşılamaktadır. Nurus Profil ‘in firma ihtiyaçları ışığında açtığı bu ilanları güncel olarak takip etmek ve iş başvurusunda bulunmak için gereksiniminiz olan tek şey kariyer.net adresine giderek üye olmanız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Siteye üye olduktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş hazırlayabilir yahut hazırda olan özgeçmişinizi bu hesaba yükleyerek tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresine gitmeden aşağıda bulunan linkler aracılığı ile güncel iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Nurus Profil İş İlanları

Alanında önder konumda olan Nurus Profil’ kariyer olanağı yakalamak için güncel iş ilanlarını ve başvuru koşullarını sürekli olarak olarak takip etmelisiniz. Bu bağlamda sitemizi ziyaret ederek sürekli olarak olarak güncellenen iş ilanlarından öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.)
No Pozisyonlar Lokasyon
2 Cnc Freze Operatörü Ankara

Nurus Profil iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu