Müşteri Hizmetleri

Nurtuba Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nurtuba Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Nurtuba Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Nurtuba Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Nurtuba Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nurtuba çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Nurtuba müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nurtuba şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Nurtuba müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Nurtuba Çağrı Merkezi Numarası

Sitemizin kuruluş anından beri bir çok noktaya teslimat yapmaktayız. Yapmış olduğumuz yenilikler ve sitemize getirmiş olduğumuz trendler bi hayli ilgi görmekte. Bu nedenle anında tükenen ürünlerin stoklarını yenileyerek sizlere hazırladığımız harika ve eşsiz seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Eğer siz de güvenli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Nurtuba çağrı merkezi numarasıüzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Nurtuba Müşteri Hizmetleri Numarası

Birçok çeşitli tesettür sitesinden bizi ayıran en mühim maddelerden bir diğeride güvendir. Kayıt olurken girmiş olduğunuz bilgilerden ödeme noktasına gelene kadar tüm detaylarınız güvence altındadır. Böylelikle siz alışveriş yaparken bunun yanı sıra da güvenli alışverişin tadını çıkarırsınız. Stoklarımızda olan tesettür ürünlerini takip edebilir ve size en uygun olanı anında sipariş edebilirsiniz. Ürünlerin anında yenilendiği ve rahatlıkla bulabileceğiniz size uygun beden seçenekleri aracılığıyla dilediğinize sahip olacaksınız. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Nurtubamüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Nurtuba Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürünlerimizdeki tüm fırsatları yakalamak ve anında sahip olmak için tek yapmanız gereken siteye kayıt olmanız. Bunun yanında dilerseniz yapmış olduğumuz indirimler ve diğer fırsatları anında yakalayabilir ve sepetinizdeki ürünleri indirimli biçimde alabilirsiniz. Sadece kendinize değil. Çevrenizdekilerin özel günlerinde alacağınız şık bir kıyafet onları mutlu edecektir. En şık biçimde hazırladığımız armağan paketiyle seçmiş olduğunuz ürün bi hayli hızlı bir biçimde dile getirdiğiniz adrese gidecektir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Nurtuba müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Nurtuba Şikayet Hattı

Sizler de eğer en şık tesettür ürünlerine sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken bi hayli basit. Sitemizi ziyaret ederek hem bir çok indirimden faydalanabilir hem de size en uygun olana kısa bir sürede sahip olabilirsiniz. Kalite kontrolünden geçen ürünlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Uzun süre kullanabileceğiniz ürünler aracılığıyla eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Ve bu deneyimi yaşarken çevrenizi de bu durumdan mahrum bırakmayın. Sitemizi önererek veya onlara alacağınız armağan ile bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Güvenli bir alışveriş için doğru adreste olduğunuzu unutmayın. Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Nurtuba müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Nurtuba şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nurtuba Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 360 83 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Nurtuba çağrı merkezi numarasına 0850 360 83 60 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nurtuba Tekstil Ltd. Şti.

Adres : Akdeniz Mah. Gazi Bulv. No:72 D: 301 Çankaya Konak / İZMİR / Türkiye

Çağrı Merkezi Telefon Numarası : 08503608360 – 08503608361

Çalışma Saatleri : 09.00 – 19.00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Nurtuba iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Nurtuba sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Nurtuba iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Nurtuba iletişim bilgileri, Nurtuba telefon no, Nurtuba irtibat tel, Nurtuba canlı destek, Nurtuba müşteri temsilcisi, Nurtuba şikayet hattı, Nurtuba müşteri hizmetleri numarası, Nurtuba çağrı merkezi numarası, Nurtuba iletişim numarası, Nurtuba çağrı merkezi, Nurtuba müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu