Başvurular

Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Kamu Personeli Alımı (En Az Lise Mezun) 2022

Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Kamu Personeli Alımı (En Az Lise Mezun) 2022, iş başvuruları bölümünde Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Kamu Personeli Alımı (En Az Lise Mezun) ile ilgili bilgi aktaracağız. Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Kamu Personeli Alımı (En Az Lise Mezun) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Kamu Personeli Alımı (En Az Lise Mezun)

Nükleer Düzenleme Kurumu kamu personeli alımı yapacak.

Daimi nitelikte kamu kurumlarında hizmet etmek isteyen personeller için Nükleer Düzenleme Kurumu aracılığıyla iş fırsatı resmi sayfa üzerinden ilana çıktı. Paylaşılan ilanda 15 kişi istihdam edilecektir.

Başvuruda bulunacak bireyler için alımı yapılacak unvanlar 15 adet temizlik görevlisi alımı Nükleer Düzenleme Kurumu bünyesine alınacaktır.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra kurum aracılığıyla verilen ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Müracaatlarını gerçekleştirecek adaylar için başvurular alınmaya yarın itibari ile başlamış olup en geç müracaatlar 16 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Özel Müracaat Şartları

Başvuru yapacağı tarih itibari ile hijyen eğitimi belgesine sahip olma şartı aranmaktadır. Son başvuru tarihi itibari ile minimum lise ve dengi okullardan mezun olma ve son kez kurumun istediği onaylı Radyasyondan Koruma ve Taşınabilir Radyasyon ölçüm cihazı eğitimi sahip olma şartları aranmaktadır.

Genel Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olma, Görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı veya bedensel hastalıklarının olmaması, herhangi bir SGK kurumundan emeklilik yaşlılık yahut engelli aylığı almıyor olma, başvuru son tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olma, affa uğramış bile olsa devletin güvenliğine karşı suçlardan yargılanmamış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu