Bilgi Arşivi

Novartis İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Novartis İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Novartis İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Novartis İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Novartis İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Novartis’te çalışmak isteyenlere müjde! Novartis iş ilanları, iş başvurusu, Novartis işçi alımı haberleri makalemizde.

1996 senesinde Sandoz ile Ciba Geigy birleşimiyle kurulan Navartis’in kökleri hemen hemen 250 yıl öncesine kadar dayanmaktadır.

Sektördeki yaşamına kumaş boyası üretimi ile başlamış olan Navartis; bi hayli köklü ve iyi bir geçmişe sahiptir.

Daha sonraki üretimleri ise, kimyasal madde üzerine olmuştur. En son ve şu an yaptığı güncel iş ise; ila. Üretimidir. Novartis Türkiye’nin en köklü ve en iyi ilaç şifrketi olduğu gibi bunun yanı sıra da ülkeler arası bir firmadır.

Bu nedenle de sağlık sektöründe hizmet veren herkes Novartis ile ilgili bilgi sahibidir. Bilim hususunda da hız kesmeden ilerlemesi de bir çok insanın bi hayli fazla ilgi çekebilmeyi başarmıştır.

Novartis İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuNovartis İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Novartis İş İlanları

Sağlık sektöründe çalışmalarını sürdürmeye devam eden bir çok insan Novartis adı altında çalışabilmek için elinden geleni yapmaktadır.

Bunun nedeni ise, Novartis’in herkes aracılığıyla bilinen büyük başarıları olduğu gibi, bunun yanı sıra da ülkeler arası bir şirket olmasıdır.

Bu nedenle başvuranların sayısı da her geçen sene artış göstermeye sürdürmektedir. Novartis’te çalışmak istiyorsanız; kariyer.net gibi internet sitelerinde sürekli olarak güncellenen ilanlarla karşılaşmanız olabilecekdür.

Aynı zamanda Novartis ülkeler arası bir şirket olduğu için; kendi güncel web sayfasına girebilir ve yurt dışı başvurularınızı uygulayabilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Master Data Expertİstanbul(Asya)
2Kalibrasyon Teknisyeniİstanbul(Asya)
3Tactical Plannerİstanbul(Asya)
4Life Cycle Managerİstanbul(Asya)
5Nitrosamine Center Of Excellence Expertİstanbul(Asya)

Novartis İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Navartis ilaç firmalarına başvuru yapabilmek için; tecrübelerinizin olduğu bir belge oluşturmanız çok önemli olacaktır.

Hemen hemen her şirketin olduğu gibi, Navartis ilaç şifrketinın da bazı işe alım şartları bulunmaktadır.

Gereken özellikleri sağladığınızı söyleyen belgenizi yetkililere gönderdikten sonra başvurunuzu en kısa zaman zarfında gerçekleştirmeniz de olabilecek olacaktır.

Eğer önceden böyle bir belge oluşturmadıysanız, kariyer.net sitesinden başvuru yaparken, bu sitede cv belgesi oluşturmanız ve göndermeniz olabilecek olacaktır.

Novartis İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Novartis bi hayli köklü ve büyük bir ilaç şifrketi olduğu için; bir çok çalışana ihtiyaç duymaya devam eder.

Bu nedenle de, iş ilanlarına her geçen gün bir yenisini eklemeye de sürdürmektedir. Novartis adı altında çalışabileceğiniz pozisyonlar ise şu biçimde güncellenmiştir;

  • Coordinator
  • Specialist
  • Tech. Expert
  • Operations
  • Diğer departmanlarıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu