Başvurular

Noter çalışma saatleri 2021

Noter çalışma saatleri 2021, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Noter çalışma saatleri 2021 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Noter çalışma saatleri 2021 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Noter çalışma saatleri 2021

Noter Çalışma Saatleri – Noterler Kaçta Açılıyor – Kapanıyor? 2021

Ülkemizde resmi işler söz konusu olduğunda günde yüzlerce  birinin noter işlemleri yapması gerekiyor. Bazı zaman hiç hesapta olmayan son dakika çıkan işlemler olabiliyor. Bundan dolayı noter mesai ve iş saatleri çokça araştırılan konular içinde yer alıyor. Noter Çalışma Saatleri (mesai saatleri) her gün binlerce kişi aracılığıyla araştırılıyor.
Not: Covid önlemleri ışığında saatlerde değişikliklar olabiliyor. Gideceğiniz bölgedeki hizmet veren noterliğin saat kaça kadar hizmet verdiğini telefonla iletişime geçerek öğrenmenizde fayda olacaktır. Bu makalemizde noterlerin açılış ve kapanış saatlerini siz değerli okurlarımız için toparladık. Her hangi bir güncelleme geldiğinde güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Alma ve satma işlerinden, devir teslimlere, vekaletnamelerden ve noter tasdikli belge işlemlerine kadar birden çok alanda hizmet vermeye devam eden noterlerin çalışma süreleri belirli saat aralığındadır.

Noterler hafta sonu açık mı?

Noterler, devletin resmi kurumu olduklarından hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar hizmet verememektedir. Pandemik süreçle birlikte başlayan Nöbetçi Noterlik uygulamasıyla Cumartesi ve Pazar Günleri saat 10.00 – 16.00 aralığında hizmet vermektedir.

Bayramda Noterler Açık mı?

İçişlerinden yapılan açıklamaların sonrasında bayramda çalışıp çalışmayacakları sualinin yanıtı yayınlandı. Noterler Bayramı resmi tatil olması münasebetinden dolayı çalışmayacakları bildirildi.

NOTER ÇALIŞMA SAATLERİ 2021

Noter resmi işlemlerinin her gün iş başı yapma saati, olduğu yerdeki resmi iş yerleriyle birlikte başlamaktadır. Noterler, rutin iş saatleri dışında işlem yapmamaktadır. Hafta içi  09:00’da işe başlarlar ve sonrasında öğle saatleri olan 12:00’a ila 12:30’a kadar ( iş yoğunluklarına orantılı öğle arası 12:00-13:00 arası yahut 12:30-13:30 içinde değişiklik gösterebilir) mesaiye devam eder. Öğleden sonra da 13:00’da yahut 13:30’da yeniden işe başlayan noterlikler, kapanış saatleri olan 17:00’a kadar mesailerini sürdürürler.

Kartal Devlet Hastanesi İş Başvurusu
    İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi İş Başvurusu  

     Sakarya Devlet Hastanesi iş ilanlarına TIKLAYIN! 

     Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar    

    İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar  

    Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar   

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu