Başvurular

Noter büro memuru alacak! Noter katibi olma başvuru şartları 2022

Noter büro memuru alacak! Noter katibi olma başvuru şartları 2022, iş başvuruları bölümünde Noter büro memuru alacak! Noter katibi olma başvuru şartları ile ilgili bilgi aktaracağız. Noter büro memuru alacak! Noter katibi olma başvuru şartları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Noter büro memuru alacak! Noter katibi olma başvuru şartları

Noter büro memuru alımı İŞKUR ilanı yayınlandı. Noter katibi alımı için şartlar ve başvuru şekli sunuldu. Alım başvuruları 28 Nisan 2021 tarihine kadar yapılabilir.

NOTER KATİBİ BAŞVURU ŞARTLARI

En az lise mezunu (önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabiliyor) olması gerekmektedir. Büro ve yönetimi – bilgisayar ve adalet mezunu olmaları öncelikli olacaktır. Hafta için 9 ile 17 içinde çalışma şeklidir.

Hafta sonu nöbetçi noterlik olduğu zaman ek mesai ücreti verilmektedir. Adaylar takım çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyum göstermesi gerekmektedir. 23 yaşını doldurmuş her aday başvuru yapabilecek. Askerliğini yapmış yahut muaf olanların başvurusu alınacak.

noter-kabiti-alimi.jpg

İstanbul Silivri 4.Noterliği çalışma adresi olarak sunulmuştur. Başvurular 00005965114 iş ilan numarası ile internet ortamında yapılacak.

İstanbul ikameti olanların başvurusu alınacak. Diğer şehirlerden başvuru yapılamaz. Başvuru yapacaklar İŞKUR üzerinden iş arayan kaydının aktif olması isteniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu