Bilgi Arşivi

Norm Cıvata İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Norm Cıvata İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Norm Cıvata İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Norm Cıvata İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Norm Cıvata İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Norm Cıvata iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1973 senesinde yalnızca çift vuruşlu bir set makine ile ilk cıvatasını üreten şirket, kısa bir sürede kazandığı başarıları ile 1994 senesinde şu an hala faaliyette olduğu yer olan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki yeni ve modern tesisini kurmuştur.

Ülkemizde bulunan hemen hemen tüm otomotiv şirketlerinin direkt montaj hatlarına malzeme veren Norm Cıvata bunun yanı sıra Ford, FIT, ve John Deer gibi Dünya’nın en büyük şirketlerinin da global cıvata tedarikçisidir.

Türkiye’nin en büyük cıvata üreticisi olan şirket, yıllık 40.000 tondan fazla olan üretiminin hemen hemen %40’ını başta Almanya olmak üzere çeşitli ülkelere ihraç etmektedir.

Makine yatırımına verdiği önem ile sürekli olarak olarak üretim hattını modern tutmayı başaran şirket, her geçen gün ürün gamını genişletmiş ve Türkiye’deki en başarılı ilk üç firmadan biri seçilmiştir.

Norm Cıvata İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuNorm Cıvata İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Norm Cıvata İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gün geçtikçe daha çok müşteriye kusursuz ürün tedarik etme misyonu ile yetişmiş insan kaynağına yaptığı yatırımlarına sürdürmekte olan Norm Cıvata,  bu bağlamda tüm iş başvurularını kariyer.net adresi üzerinden kabul etmektedir.

Norm’un kariyer.net adresinde yayımlanan tüm iş ilanlarına bi hayli hızlı ve kolay bir biçimde başvuruda bulunmak için iki basit adım bulunmakta.

Bu adımlardan ilki eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir üyelik oluşturmak. İkinci ve en önemli adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra ise güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek, tüm iş başvuruları bu özgeçmiş ile sağlandığı için işe alım sürecinize goğrudan etki etmektedir.

Siteye kayıt olmak için ise ilk kez sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayın ve detaylarınızi girerek üyelik işlemlerini tamamlayın. Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook üzerinden fazla daha sorunsuz bir biçimde kayıt olabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi tercih ederek tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarını, sitemizden ayrılmadan incelemek isteğe göre aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek sorunsuz bir biçimde tüm iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Norm Cıvata İş İlanları

Yetişmiş ve kaliteli insan gücüne oldukça önem veren şirket, bu bağlamda adaylara detaylı  ve bi hayli adil bir işe alım süreci sağlamaktadır.

Firmanın İnsan kaynakları sayfasını ziyaret ederek, işe alım süreci başta olmak üzere şirketin adaylara ve çalışanlarına sağladığı tüm olanak ve fırsatları inceleyebilirsiniz.

Aynı zamanda yüksek lisans, doktora ve mesleki eğitim programları gibi çok sayıda olanağın sunulduğu bu sayfayı takip etmeyi unutmayın.

Norm Cıvatanın en güncel iş ilanlarını ve başvuru detaylarını sitemiz aracılığı ile kolay bir biçimde takip edebilir, hayalinizdeki kariyer fırsatını bizim sayemizde yakalayabilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Kalite Mühendisiİzmir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu