Müşteri Hizmetleri

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nokia çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Nokia müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Nokia Sanayileşmiş bir ekonomiye sahip olan Finlandiya’da 1965 senesinde kurulmuştur. İşlem hacmi ve istihdam hacmi yönünden Finlandiya’nın en büyük şirketidir. Nokia bilinenin aksine kağıt fabrikası kurarak iş hayatına giriş yapmıştır. 1967 yılına geldiğinde tomruk ve ayakkabı üretimiyle varlığını devam ettirmiştir. Ardından bir kablo şirketiyle birleşerek elektronik alana geçiş yapmıştır. Asıl alanı olan telefon piyasasına ise 1979 senesinde Salora isimli bir televizyon üreticisiyle birlikte giriş yapmıştır.

Nokia basit tabanlı NMT(Nordic Mobile Phone) ürünlerinin üretimine 1981 senesinde başlamış ve ilk ülkeler arası telefon şebekesini inşa etmiştir. 1982 senesinde ise ilk dijital telefonu üretmiştir. 1984 senesinde ise taşınabilir telefon piyasasına Mobira Talkman ile giriş yapmıştır. İlerleyen senelerda bi hayli hızlı bir geçiş sağlayarak tarihe iz bırakan birden çok marka ve modelde cep telefonu üretmiştir. Akıllı telefonların gelmesiyle birlikte mobil cihaz üretimine geçen Nokia, piyasaya geç girmesine rağmen yeniden sayılı markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Nokia Çağrı Merkezi Numarası

Nokia müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası +358 10 44 88 000’dır. Bu numaradan arayarak teknik destek alabilir ve ürünler alakalı şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Teknik destek için Nokia’nın Ankara ve İstanbul merkez şubeleri aranabilir.

Nokia gün geçtikçe büyümesine devam etmektedir. Her ne kadar kendi alanında bi hayli büyük firmalar rekabet içinde olsalar bile piyasada önceden beri olmasından dolayı hem gelişimini hem de sürekli olarakliğini sağlamıştır.

Nokia cep telefonları birden çok detaya sahip olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Android ile birlikte sizlerin beğenisine sunulan birbirinden farklı modeller büyük beğeni toplamaktadır.

Nokia Müşteri Hizmetleri Numarası

Nokia denilince akla ilk gelen tuşlu modellerdir. Bir dönemin telefon piyasasına hükmeden ve modelleri ile büyük büyük alkış alan nokia telefon piyasasında mühim rekabetlerin olması ile kısmen düşüş yaşamıştır. Lakin kısa bir sürede toparlanmaya geçerek yeni modeller ve farklı özellikler ile ön plana çıkan marka haline tekrardan gelmiştir.

Nokia çağrı merkezi numarası müşteri hizmetleri iletişim telefonu mevcuttur. Bu numara üzerinden destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek teknik destek alabilir veya ürünler ile alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Müşteri tatminiyetine önem veren nokia olumlu geri dönüşler ile kendini geliştirmekte bunun bunun yanında noksanlıkler ile alakalı düzenli olarak çalışmalar yaparak kendini güncellemektedir.

Nokia çağrı merkezi ve ofisler ile alakalı bilgilere aşağıdaki yazımızda ulaşım sağlayabilir ve iletişime geçerek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

MERKEZ OFİSLER

İSTANBUL                                                                                                        

Organize Sanayi Bolgesi 2. Cadde
No : 17/1 34776
Ümraniye / ISTANBUL
Tel:+90 216 579 20 00                                                                   
Faks:+90 216 420 7543

ANKARA

Çukurambar Kızılırmak Mah.
53. Cad./1450. Sk Ulusoy Plaza No:9 D:8
Söğütözü/Ankara
Tel: +90 312 284 33 55
Fax: +90 312 284 33 99

Arama Kelimeleri: nokia iletişim bilgileri,nokia telefon no, nokia irtibat tel, nokia canlı destek, nokia müşteri temsilcisi, nokia şikayet hattı, nokia yetkili servis numarası,nokia müşteri hizmetleri, nokia çağrı merkezi, nokia müşteri hizmetleri numarası, nokian çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu