Müşteri Hizmetleri

Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası

Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası

Ninja Warrior Türkiye TV8 ekranlarında seyircilerle buluşuyor. Adrenalin yüklü Ninja Warrior Türkiye yarışmasında güç, denge ve çeviklik yarışmanın olmazsa olmazı. Genelde profesyonel ve amatör yarışmacıların katıldığı yarışmada tek hedef zorlu parkurları en iyi dereceyle tamamlayıp ninja ünvanını almak.

Ninja Warrior Türkiye’nin ilk etabında yarışmayı en bi hayli hızlı biçimde tamamlayan 8 yarışmacı ikinci etaba katılıyor. İkinci etapta ise en bi hayli hızlı 3 yarışmacı yarı finalde yarışmaya hak kazanıyor. Son etap olarak da 3 yarışmacıdan en iyi 2 yarışmacı büyük finale kalıyor ve final turunda en iyi olmak için yarışıyor. Yarışmada başarılı olabilmek için hırs, güç, denge, atiklik gibi unsurlara orantılı olarak sahip olmanız gerekmekte. Çok kuvvetli olup hantal olanlar parkurlarda başarısız olmaktayken atik olup yeterince kuvvetli olmayanlar halat veya ağ etabında genelde başarısız olmaktalar. Başarısızlık sonucu başa gelebilecek en büyük sorun ise yarışma tabiri ile kurbağalı dereyi boylamak. Yarışmayı keyifli kılan  en mühim faktör ise Hopdedik Ayhan ve Hayri abinin stand up tarzındaki yorumları.

Ninja Warrior Türkiye yarışmasına başvuru yapabilmeniz için başvuru formunu eksiksiz biçimde doldurmanız gerekmekte. Başvuru formundan sonra eleme aşamasında yeterli görünürseniz yarışmaya katılmaya hak kazanmaktasınız. Başvuru formuna cagrimerkezimiz.com üzerinden ulaşarak yarışmaya başvuru uygulayabilirsiniz.

Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası

Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: Ninja Warrior Türkiye, Ninja Warrior Türkiye tv8, Ninja Warrior Türkiye iletişim, Ninja Warrior Türkiye whatsapp, Ninja Warrior Türkiye telefon numarası, Ninja Warrior Türkiye Bbaşvuru, Ninja Warrior Türkiye başvuru formu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu