Bilgi Arşivi

Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Nike’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Nike bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Nike işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1964’te kurulan Nike spor giyim üzerine kurulmuş bir mağazadır. Spor giyimde yalnızca en iyi sporcuları giydirmek değil dünyanın her yerindeki insanlara ulaşmayı planlıyorlar.

Dünya genelinde 25000 çalışanı bulunan Nike sürekli olarak büyümekte ve işçi alımı yapmaktadır.

Nike İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuNike İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Nike İş İlanları

Nike iş ilanlarını ihtiyaç halinde yayınlamaktadır. Nike’a iş başvurusu yapacak olan adayların bu ilanlara son tarihinden önce başvurularını gerçekleştirmelidir. Nike iş başvurusu yapacak olan adaylar verilen tarih aralığında iş başvurularını yaptıkları takdirde Nike İnsan Kaynakları aracılığıyla başvurular incelenir ve uygunluğa göre işçi alımı yapılır.

Nike İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nike’nin dünya çapında işçi alımı yaptığı resmi web sitelerinden görülebilir. Türkiye’de paylaşımı yaptıkları iş ilanlarını indeed.com üzerinden görmek olabilecekdür. Nike iş ilanlarını görmek için;

  •  Indeed.com açılır.
  • Ne (pozisyon adı yahut şirket adı) yazan yere Nike yazılır.
  • Nike’nin yayınlamış olduğu iş ilanları gözükür.
  • Kendinize uygun olan iş ilanı seçilir ve başvur butonuna basılır.

Nike İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

  • Satış Sorumlusu: Müşteri gereksinimlerini anlayıp doğru ürünlerle buluşturup satışları arttırmak. Yeri geldiğinde kasadan sorumlu olmak yeri geldiğinde nakliye ve gelen ürün teslimini almak.
  • Part-time Satış Sorumlusu: İhtiyaç halinde gereken yerde görev almak. Müşteri gereksinimlerini anlayıp doğru ürünlerle buluşturup satışları arttırmak. Yeri geldiğinde kasadan sorumlu olmak yeri geldiğinde nakliye ve gelen ürün teslimini almak.
  • Marka Koruma Müdürü: Nike’nin evrensel standartlarını çalışılan bölgenin standartlarıyla uyuşturmak, geliştirmek. Çalışanlara bu stratejilerin eğitimlerini vermek ve takip etmek.
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Nike Part Time Athlete (Sales Associate)
Gaziemir
2 Nike Temporary Part Time Athlete (Sales Associate)
Bolu
3 EMEA MKPL OPS INVENTORY MANAGER
İstanbul

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu