Başvurular

Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Formu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Formu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Formu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Nike‘ta kariyer yapmak ilginizi çekiyor mu? Nike, ayakkabı, giyim, ekipman, aksesuar ve hizmetlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve dünya çapında pazarlama ve satışıyla uğraşan çok uluslu bir Amerikan şirketidir. Dünyanın her yerinde mağazaları bulunan firma çok sayıda insana istihdam sağlamaktadır. Nike aracılığıyla yakın günlerde yeni açılacak olan fabrika, mağaza ve şubeleri için çok sayıda personel alımı ve eleman alımı yapacağını bilgisi verildi. Nike iş başvurusu yapmak için neler yapmak gerekir. Hummel Personel Alımı ve İş İlanları

Nike Personel ve Eleman Alımı 2021

Kalitesi, hizmeti ve fiyatı ile dünyanın birden çok yerinde tercih edilen ünlü spor markası Nike, yeni takım dostları arıyor. Hali hazırda dünya çapında 70 binden fazla çalışanı olan bir firmada çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer sizde spor ile alakalı bir firmada çalışmak ve kariyerinizi spor alanında yapmak istiyorsanız, yayımlanmış iş ilanlarından birisi tam size göre olabilir. Nike açık pozisyonlara başvuru yapabilmek ve Nike iş başvurusu ile ilgili daha kapsamlı bir şekilde bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Nike Güncel İş İlanları 2021

Nike insan kaynakları ve kariyer sayfası aracılığıyla yayımlanmış güncel iş ilanları içinde; mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, satış sorumlusu, sevkiyat personeli, depo elemanı, part time ve full time mağaza personeli, yazılım uzmanı, takım önderi, anlaşmali personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almakta. Nike personel alımlarını önlisans ve lisans mezunu adaylar içinden yapmakta. Ayrıca yeterli düzeyde yabancı dil bilgisine sahip adaylar şirketin yurt dışı birimlerine iş başvurusu yapabilir ve dünyanın değişik mekanlarinde çalışma olanağı elde edebilirler.

Nike İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Nike, iş ilanlarını internet ortamı ile adaylarla paylaşmaktadır. Sizde istediğiniz alandaki iş ilanlarını kariyer sayfası aracılığı ile görebilir ve başvurularınızı uygulayabilirsiniz. Gerekli açıklamalar, başvuru şartları ve sorumluluklar açılan sayfada karşınıza çıkacaktır. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru linki aracılığı ile nike şifrketi aracılığıyla yayımlanmış dünyanın her yerinden iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı aracılığıyla geniş bir şekilde olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Nike bünyesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir.

Nike Güncel iş İlanları ve İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYIN!

Adidas İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu