Müşteri Hizmetleri

Nike Çağrı merkezi telefon numarası

Nike çağrı merkezi telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde Nike çağrı merkezi telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. Nike çağrı merkezi telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

Nike çağrı merkezi telefon numarası

Hızlı Erişim

  • 1 Nike Online Mağazasında Kargo Ne Kadar Sürede Geliyor?
  • 2 Nike mağazaları Telefon Numarası
  • 3 Nike İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

13 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi.

Nike Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02123650490

Dünyada spor giyim yahut spor ayakkabı, sneaker denildiğinde Erkek, Çocuk ve Kadın kategorilerinde ilk akla gene ayakkabı şirketlerinden bir diğeride Nike markasıdır. Nike, dünyanın en büyük markalarından biri olurken bugün ABD’nin de en büyük şirketlerinden biridir. Aynı zamanda ileri gelen, ilk akla gelen bir ayakkabı, spor giyim markası olan Nike, bugün spor giysi, spor aksesuarları, spor ayakkabı gibi alanlarda hem tasarım hem de pazarlama önderliğin üstlenmiştir.

Nike markası ilk kurulduğunda Phil Knight ve Bill Bowerman ortaklığı ile kurulan, ilk kurulduğunda da adı Blue Ribbon Sports olarak adlandırılan bir markaydı. Çok sonradan ismi Nike olarak çevrilen markanın kuruluş tarihi 25 Ocak 1964 olarak bilinir. 2021 tarihi itibariyle bugün 57 yıllık bir marka olarak ABD’den tüm dünyaya uzanan gerçek bir spor giyim markasıdır.

Tüm kullanan bireylerin ve üyelerinin en iyi alışveriş deneyimi sağlaması maksadıyla Nike müşteri hizmetleri süreçlerinde en iyi desteği bu biçimde alabilirsiniz. Nike Türkiye internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Nike mağazalarında yaptığınız ve deneyimlediğiniz tüm alışveriş süreçlerinizde olası soru ve problemlerinıza karşı her türlü desteği telefon ile birlikte alabilirsiniz.

Erkek, Kadın ve Çocuklar için Nike kategorileriyle birlikte bugün Nike markası hem ayakkabı hem de spor giyim denildiğinde tasarım olarak en fazla araştırılan, ileri gelen markalardan biri olarak bilinir. Nike denilince ilk akla gelen spor ayakkabıları dünyasında her türlü ayakkabı modellerine ve çeşitlerine internet sitesinden de bakabilirsiniz.

Nike Online Mağazasında Kargo Ne Kadar Sürede Geliyor?

İnternet üzerinden yapacağınız Nike alışverişlerinizde, kendi internet sitesinden istediğiniz gibi alışverişlerinizi uygulayabilirsiniz. Markanın ücretsiz kargo desteği olduğu gibi 750 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo alternatiflerinden faydalanabilirsiniz. Bunun dışında ise her ürünün teslim tarihi, birbirinden farklıdır. Her birinin detaylarını öğrenmek istiyorsanız ödeme aşamasında görebilir veya Nike çağrı merkezi üzerinden yetkililerle görüşerek de bilgi, destek alabilirsiniz.

İade süreçleri veya ödeme seçenekleriyle alakalı olarak destek almak için Nike internet sitesinden bilgi alabilir, sayfanın en altında yardımcı kategoriler ile birlikte dilediğiniz biçimde tüm sorulara yanıt bulacaksınızdır.

Nike mağazaları Telefon Numarası

Nike Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02123650490

Nike çağrı merkezi çalışma saatleri sabah 09.00 akşam 18.00 saatleri içinde olup Pazartesi – Cuma günleri içinde ürünler ve siparişler ile ilgili her zaman destek alabilirsiniz. Hem ürün hem de siparişler ile alakalı geniş bir şekilde bilgi için Nike telefon numarası yukarıda yazılan gibi olup Türkiye numiçinden şirketin yetkili çağrı merkezi personelleriyle görüşebiliyorsunuz.

Nike İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet ile birlikte alışverişlerinizi yaparken öncesinde bir e-posta göndermek istediğinizde, sosyal platform üzerinden kampanyalar ile ilgili bilgi almak istediğinizde veya benzer süreçler ile ilgili bilgi edinmek istediğinizde aşağıdaki sosyal platform hesaplarını kullanabilirsiniz.

Nike, dönemsel olarak yaptığı çeşitli kampanyalarıyla birlikte sosyal platformdan bunu en iyi biçimde organize ediyor ve açıklamayor. Siz de bu bilgilere en iyi biçimde varabilirsiniz.

Nike E-posta Adresi: https://www.nike.com/tr/tr/help/ask/r/nike

NİKE Sosyal paylaşım sitesi Facebook

NİKE Sosyal paylaşım platformu Twitter

NİKE İnstagram

Satın aldığım bir ayakkabı ile alakalı çağrı merkezini aramam gerekti bütün gün aramama rağmen numarayı düşüremedim. İnternet şubesinden satın almıştım bu ayakkabıyı o nedenle müşteri temsilcileriyle görüşmem gerekiyodu. Ürünlerden son derece tatminum ama çağrı merkezi için biraz daha çalışmaları gerek sanırım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu