Müşteri Hizmetleri

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nike çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Nike müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Sporla ilgilenen bireylerin bir çoğunun tercih ettiği marka olan Nike, spor ve sporcu ürünleri ile markasından söz ettiren bir firma olmuştur. 7 den 70 e hem spor ile ilgilenen, hemde spor giyinmeyi seven birden çok insanın tercih ettiği ilk firmaların başında gelmektedir.

Nike markası dünya üzerindeki birden çok spor kulübü ve sporcu için sponsor olmuştur. Barcelona ve Real Madrid Nike’ın sponsor olduğu en büyük spor kulüpleridir. Futbol kulüplerinin bunun yanında Neymar, Cristiano Ronaldo ve Ibrahimovic gibi dünya yıldızlarının da sponsorudur.

Tenis raketinden futbol ayakkabısına, basketbol topundan beysbol sopasına kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürünü Nike bünyesi altında bulacaksınızdır.

Nike bi hayli fazla kişi aracılığıyla tercih edilmesinin birden çok sebebi mevcuttur. Dünveya bi hayli büyük bir pazar hacmine sahip olan nike yurdumuzda de bi hayli popülerdir. Kalite ve estetik açıdan bi hayli iyi ürünler üreten firma her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. Kaliteden ödün vermeden en iyi ve sağlam ürünleri oluşturmaya özen gösteren firma teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve çağın şartlarına uygun ürünler piyasaya sürmektedir. İnsanların bi hayli fazla nike markasını tercih etmesi haliyle şirketin üretim talebini arttırmış ve dünya üzerinde birden çok ülkede geniş seçeneklerle ürün üretimini sunmasına olanak sağlamıştır.

Nike Çağrı Merkezi Numarası

Nike dünyanın birden çok yerine ürünlerini götürürken en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Gelişen teknolojik çalışmalar eşliğinde en iyi ve kullanışlı ürünleri sunmayı amacı olan firma büyümeye devam etmekte her geçen gün gelişimini ilerletmektedir.

Nike ürünlerini mağazasından alabileceğiniz gibi internet sitesinden de gözlemleyebilirsiniz. Ürünler ile ilgili bilgi alabileceğiniz bunun yanı sıra istek ve şikayetlerinizi aktarabileceğiniz Nike iletişim 444 lü numarası yerine Nike müşteri hizmetleri numarası mevcuttur. Aşağıda yazılı olan Nike telefon no yu arayarak çağrı merkezine varabilirsiniz. Nike çağrı merkezi numarası sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamakta ve kısa, pratik bunun bunun yanında bi hayli hızlı çözümler sunmaya çalışmaktadır.

Nike Müşteri Hizmetleri Numarası

Nike hem sponsorluk anlaşmaları ile hem de sunmuş olduğu hizmet yönünden büyük beğeni toplamış olup bi hayli yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Oldukça büyük kitleye hitap eden firma haliyle nike müşteri hizmetleri numarası olarak da erişilebilir ve çözüm sunan bir çağrı merkezi arayışına girmiş olup üyelerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Nike şifrketina ait müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden yardım talebinde bulunabilir ve ürünlerle alakalı her türlü bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Bunun dışında iletişim formu üzerinden işlemlerinizi yapabilir ve poblemlerinızı aktarabilirsiniz.

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 212 365 04 90

Çalışma saatleri: 09:00-18:00 | Çalışma günleri: Pazartesi-Cuma

İnternet üzerinden Nike müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteğe göre aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Nike Türkiye İletişim Formu

Arama Kelimeleri: nike iletişim bilgileri, nike telefon no, nike irtibat tel, nike canlı destek, nike müşteri temsilcisi, nike şikayet hattı, nike müşteri hizmetleri, nike çağrı merkezi, nike müşteri hizmetleri numarası, nike çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu