Müşteri Hizmetleri

Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Nihat Hatipoğlu telefon numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Nihat Hatipoğlu whatsapp iletişim numarası üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Televizyonlarımızda dini program dendiğinde akla ilk gelen isim Nihat Hatipoğlu’dur. Nihat Hatipoğlu, profesör bir ilahiyatçıdır. 2004 senesinden bu yana çeşitli kanallarda program sunmuştur. 2011 senesinden bu yana Atv ekranlarında seyredenleri ile buluşmaktadır. Cuma geceleri, kandil geceleri, sahur öncesi ve iftar öncesi yaptığı programlarla dini konulara değinmekte, özel ve bundan öncekilerde hiç duymadığınız duaları siz kıymetli seyredenlerine ve tüm müslüman alemine bildirmektedir.

1955 senesinde Diyarbakır da doğan ardından farklı illerde eğitimine devam eden Nihat Hatipoğlu 1981 senesinde Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olup 2012 senesinde profesör ünvanını almıştır. Birçok şehirde konferanslara katılarak bireylerin manevi ihtiyacına katkı sağlayarak ve merak ettiği sorulara yanıt vererek destek olmaya çalışmıştır. Türkiye dışında farklı ülkelerde de konferanslara katılıp hizmetine devam eden Nihat Hatipoğlu bi hayli bi hayli beğeni alan ve takip edilen biri haline gelmiştir.

Birbirinden farklı programlara konuk olan ve özellikle de Ramazan ayında meraklan beklenen ve dikkatle dinlenen Nihat Hatipoğlu bi hayli fazla seyirci kitlesine hitap etmektedir. Merak edilen sorulara yanıt veren ve özellikle yaklaşımı ile büyük alkış alan profesör doktor Nihat Hatipoğlu ekranlarda insanlara aktardıklarıyla programlarına devam etmektedir.

2010 senesinde doçent olan ve 2012 senesinde profesör olan Prf Dr Nihat Hatipoğlu Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji  Üniversitesi Rektörlüğü görevine devam ederken bunun yanı sıra da programlarına devam ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Nihat Hatipoğlu, ramazan boyunca Sultanahmet Meydanı’ndan naklen yayına giren iftar ve sahur öncesi programı ile evlerinize konuk olmaktadır. Nahit Hatipoğlu iftar öncesi yayını 19.45’te başlamakta, sahur öncesi programı ise gece 01.15’de yayınlanmaktadır. Nihat Hatipoğlu programda verdiği yararlı ve mühim dini bilgilerin bunun yanında stüdyoda bulunan ve ekran başındaki seyircilerin sorularını da yanıtlamaktadır.

Nihat Hatipoğlu ile iletişime geçmek, sorularınızı sormak için iletişim telefon numarası ve Whatsapp görüntülü mesaj ve soru hattı iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla sorunuzu Nihat Hatipoğlu’na bildirebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

Arama Kelimeleri: nihat hatipoğlu iletişim bilgileri, nihat hatipoğlu telefon no, nihat hatipoğlu irtibat tel, nihat hatipoğlu canlı destek, nihat hatipoğlu müşteri temsilcisi, nihat hatipoğlu şikayet hattı, nihat hatipoğlu whatsapp numarası, nihat hatipoğlu iletişim numarası, nihat hatipoğlu telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu