Başvurular

Niğde Büyükşehir Belediyesi İŞKUR Temizlik İşçisi Alımları 2022

Niğde Büyükşehir Belediyesi İŞKUR Temizlik İşçisi Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde Niğde Büyükşehir Belediyesi İŞKUR Temizlik İşçisi Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. Niğde Büyükşehir Belediyesi İŞKUR Temizlik İşçisi Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Niğde Büyükşehir Belediyesi İŞKUR Temizlik İşçisi Alımları

Kamuya personel alımları kapsamı içinde yayına giren ilanda kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR ilanları resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan işçi alımı ilanlarına göre Niğde Büyükşehir Belediye 18 yaşını doldurmak şartı ile 1 temizlik personeli alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Erkek adayların askerliğini yapmış olması yahut askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak. En az ilköğretim mezunu olmak. Adaylarına önceden çalıştığı kurum yahut kuruluştan disiplinsizlik sebebiyle çıkarılmamış olması şartları da ek olarak aranmaktadır.

Gereken Belgeleri

Son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf, askerlik durum belgesi, sağlık durum belgesi, öğrenim durum belgesi, T.C kimlik aslı yahut fotokopisi, SGK hizmet dökümü belgeleri başvuru esnasında istenilmektedir.

Gerekli şartları taşıyan adaylar İŞKUR üzerinden kullanıcı ada ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra 00006221131 başvuru numarası ile başvuru yapabilecekleri gibi Alo 170 Numaralı telefondan da alakalı ilana başvuruda bulunabilirler.

Son başvurular bu ilan İŞKUR resmi sayfası üzerinden yayınlandıktan 4 gün içinde yani 24 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Son başvuru tarihine kadar başvuru yapabilirler.

Başvurular yalnızca gösterilen biçimde yapıla bilecek olup başka yöntemler ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Bu ilanda İkamet şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu