Bilgi Arşivi

Nidaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Nidaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Nidaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Nidaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Nidaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Nidaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Nidaş bünyesine dahil olup Nidaş’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Nidaş işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Nidaş’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1997 senesinde Niğde ilinin ilk ve öncü kalsit fabrikası olarak kurulan Nidaş, Niğde-Kayseri karayolu üzerinde 200.000 metrekareden fazla alana kurulmuştur.

Kurulduğu yılda yalnızca 60.000 ton olan yıllık üretim kapasitesini hemen hemen 20 yıl içinde 420.000 ton/yıl oranına yükselten Nidaş, sürekli olarak olarak arttırdığı yatırımları ile gün geçtikçe kapasitesini ve değerini daha da arttırmaktadır.

Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin %60’ını 40’tan fazla ülkeye ihraç eden Nidaş ülkemiz kalsit sektörünün en ileri gelen markaları arasına bulunmaktadır.

Nidaş, Türkiye‘nin en stratejik bölgesinde kurulmuş olmasının bunun yanında Mersin ve İskenderun limanlarına olan yakınlığı ile de gerek yurt içi gerekse yurtdışı taleplere bi hayli hızlı ve güvenilir yanıt vermektedir.

Nidaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuNidaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Nidaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sürekli olarak iş gücüne gereksinimi olan Nidaş,  kariyer portalları ve resmi web adresi üzerinden bu ihtiyaca karşılık vermeyi hedeflemektedir.

Kariyer.net adresine ek olarak kendi insan kaynakları sayfasını da tercih ederek işçi alımı gerçekleştiren Nidaş adı altında kariyer fırsatı yakalamak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ülkemizin en fazla bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden Vakıf Katılım adı altında iş fırsatı yakalamak için uygulamanız gereken adımlar bulunmakta.

Bu adımlardan ilki platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz yalnızca isim, soy isim ve e-mail gibi bilgileri doldurarak dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel olarak hazırlanmış bir özgeçmiş tercih ederek Nidaş adı altında basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bir alternatif olarak ise Nidaş’ın resmî web adresi üzerinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfasına giderek işe alım süreci ile alakalı her türlü bilgiye varabilirsiniz. Ayrıca yazımızın devamında bulunan İş Başvuru Formu aracılığı ile de Nidaş bünyesine katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları görebilir ve ilana giderek inceleyebilirsiniz.

Nidaş İş İlanları

Nidaş, ülkemizde ülkeler arası standartlarda üretim gerçekleştiren bu bağlamda İnsan kaynakları politikaları da ülkemiz standartlarının üzerinde bir marka.

Yukarıda bulunan link üzerinden şirketin İnsan Kaynakları sayfasına gidebilir yahut İş Başvuru formu aracılığı ile Nidaş’a genel iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Genel başvuruda bulunarak şirketin işe alım havuzuna katılır, böylece güncel iş ilanlarından öncelikli olarak haberdar olursunuz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Makine Enerji MüdürüNiğde
2Makine MühendisiNiğde

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu