Müşteri Hizmetleri

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde New Balance Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. New Balance Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

New Balance bilinen ve tercih edilen bir ayakkabı üreticisi olup sektördeki çalışmalarına 1906 senesinde ayak tabanlığı şirketi olarak başlamıştır. Daha sonraları ileri gelen spor ürünleri şirketi olmayı başarmış, bireylerin günlük sporları esnasında ihtiyaç duyacakları ayakkabı ve spor giyim üretimine devam etmiştir.

Spor sağlıklı bir yaşam sürmenin ipuçlarından biridir. Günlük olarak tespit edilen bir rutin çerçevesinde yapılan spor için uygun ayakkabı modellerine bakılabilmektedir ve New Balance bu hususta en iyi kalıp ve performansı sağlamak adına çalışmaktadır. Birbirinden güzel spor ayakkabı modellerine göz atmak isteyenler şirketin internet sitesine uğrayabilirler. Ayrıca belirtmemiz gerekirse markanın erkek, kadın ayakkabılarının bunun yanında çocuklar içinde farklı renk ve modeller üzerine üretimleri bulunmaktadır.

New Balance spor yaparken tercih edilebilecek ayakkabılar dışında günlük kullanıma uygun ayakkabı, terlik gibi modeller içinde çalışmakta, üyelerine sağlamaktadır. Bej, mavi, siyah renk alternatiflerine ek olarak mor, beyaz, gri tonlarını taşıyan ürünlerde hazırlanmıştır. Giyimin bir parçası olan çorap, bağcık vb ürün alternatifleri de yine New Balance aracılığıyla internet sitesine eklenmiştir. Ayakkabıları kullanırken bakım ürünlerini tercih edenlere yönelik met pads adlı ürün satışa çıkarılmıştır. Süet ve deri üzerinde oluşan lekeleri temizlemek içinse yardımcı bir ürün ilgilenenlerin beğenisine sunulmuştur. Mağaza, satış noktaları ve online satış noktaları ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler markanın internet sitesini ziyaret ederek iletişim bilgilerine ulaşabilirler.

New Balance ile müşteri temsilcisinden, iletişim formundan veya mail adresinden iletişime geçebilir ve soru, istek, şikayet, önerilerinizi iletebilirsiniz. İletişim formuna newbalance.com.tr üzerinden varabilirsiniz.

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 83 72 (Müşteri Temsilcisi)

New Balance Türkiye Temsilcisi
Vepa Group
Muallim Naci Caddesi İncesu İş Merkezi
No: 43/1 Ortaköy / İSTANBUL
+90 212 381 20 00

E-mail Adresi
info@newbalance.com.tr

Arama Kelimeleri: New Balance iletişim bilgileri, New Balance telefon no, New Balance irtibat tel, New Balance canlı destek, New Balance müşteri temsilcisi, New Balance şikayet hattı, New Balance tüketici ilişkileri danışma hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu