Müşteri Hizmetleri

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde NetWork Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. NetWork Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1999 senesinde Boyner Grup şirketlerinden A.Y Marka Mağazacılık çatısı altında Türkiye giyim sektörüne atılan NetWork, çağımızın kültür ve trendine aşina, yaratıcılığı ve yeniliği aynı çatıda toplayan, sürekli olarak değişen ve kendisini geliştirmekte olan bir marka. İsminden de anlaşılacağı gibi çağımızın teknolojisini bizlere hazır giyim sektöründe görülmektediran NetWork, odaklandığı müşteri kitlesini yeni trendlerle tanıştırmaya ve dinamik bir biçimde büyük özveriyle çalışarak giyim sektöründe yeniliklere imza atmaya devam etmekte. Boyner Grup’un tecrübesiyle birlikte her geçen gün hızla büyüyen ve müşteri kitlesini genişleten Network, bireylerin hayatlarına ufak dokunuşlar yaparak onları çağa uydurmayı amaçlıyor.

NetWork, tasarladığı yeni serilerle üyelerine özel hissettiriyor. Bunların başında Limited, Black, Touch gibi seriler geliyor. Misyonlarını “zamansız moda” olarak tanımlayan firma, her geçen gün koleksiyon yelpazesini arttırmaya devam etmekte. “Zamansız Moda” misyonu, onların üyelerine özel ve sınırlı sayıda ürettikleri serilerde de karşımıza çıkıyor. Farklı tasarımın ve cazibenin buluştuğu nokta diyebiliriz. NetWork bunun yanı sıra Türkiye’nin bir çok şehrinde mağazalaşmaya devam etmekte. Türkiye içinde İstanbul, Adana, Kocaeli, Samsun, Sakarya, Ankara, Bursa, Çanakkale, İzmir, Hatay, Antalya, Batman, Bolu, Trabzon, Şanlıurfa, Konya, Denizli, Kayseri, Erzurum, Eskişehir, Aydın, Gaziantep, Mersin, Malatya, Van, Sivas, Balıkesir, Afyon olmak üzere 30 farklı şehirde mağazaları ile üyelerine hizmet vermekte.

Network’un 444’lü müşteri hizmetleri numarası, merkez şubesinin telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz.

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

NetWork Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 36 62

NetWork Merkez Ofisi – Ay Marka Mağazacılık
Adres      : YeniBosna Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi No:22 34197 Bahçelievler/İstanbul

Telefon   : +90 212 386 20 00
Faks         : +90 212 386 20 10
E-posta   : onlinedestek@aymarka.com.tr

Arama Kelimeleri:
 NetWork iletişim bilgileri, NetWork telefon numarası, NetWork irtibat tel, NetWork canlı destek, NetWork müşteri temsilcisi, NetWork şikayet hattı, NetWork tüketici ilişkileri danışma hattı, NetWork Genel Müdürlük

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu