Bilgi Arşivi

Netlog Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Netlog Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Netlog Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Netlog Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Netlog Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Netlog Lojistik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Netlog Lojistik bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Netlog Lojistik işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Netlog Lojistiğin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yüzde yüz yerli sermaye ile 2004 senesinde kurulan Netlog Lojistik, tekstil, moda, perakende ve ilaç gibi sektörlerde üyelerinin lojistik gereksinimlerine yanıt vermektedir.

Yaratmış olduğu yenilikçi ve teknolojik lojistik çözümleri ile sektörde fark yaratan Netlog Lojistik, üyelerine sağladığı hizmet ile alanında çok sayıda ilki gerçekleştirmiş, faaliyet gösterdiği sektörlerin büyümesinde rol oynamıştır.

Ülkemizde ve ülkeler arası lojistik sektöründe 18 şirketi ile faaliyet gösteren Netlog Lojistik, 29 farklı milletten 12.000’in üzerindeki çalışan sayısı ile 3 kıtada toplam 9 ülkede çalışmalarına sürdürmektedir.

Netlog Lojistik İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuNetlog Lojistik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Netlog Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde bulunan en aktif ve bilinen kariyer portalı olan kariyer.net adresinden paylaşımı yaptığı ilanlar aracılığı ile işçi alımını gerçekleştiren Netlog Lojistik, firma ihtiyaçları ışığında sürekli olarak olarak güncel iş ilanları yayımlamaktadır.

Netlog Lojistiğin kariyer.net sayfasında bulunan 40’a yakın iş ilanına başvuruda bulunmak için yapmanız gereken fazla basit. İlk olarak öncedenden oluşturmadıysanız bir adet üye hesabı oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizin olduğu bir özgeçmiş tercih ederek Netlog Lojistiğin tüm ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Personel adaylarına çok sayıda işe alım alternatifi sunan Netlog Lojistik, bu bağlamda resmî web adresi olan netloglogistics.com/kurumsal/kariyer/ üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Firmanın insan kaynakları adresi olan bu sayfada işe alım süreci ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilir ve sitenin alt bölümünde buluna Hemen Başvur seçeneğine tıklayarak açılan İş başvuru formu aracılığı ile kolay bir biçimde iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

En son ülkemizde bi hayli hızlı bir biçimde popülarite kazanan LinkedLn üzerinden de personel alımları yapılmaktadır. Firmanın resmi LikedLn profiline bu linkten varabilirsiniz. Açılan sayfada firma ile alakalı tüm ilgileri görebilir, dilerseniz platforma üye olduktan sonra iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan 40’a yakın iş ilanını basit bir şekilde incelemek için aşağıda bulunan tablo ve linkleri inceleyebilirsiniz.

Netlog Lojistik İş İlanları

Alanında önder bir marka olması sebebiyle gün geçtikçe büyüyerek daha çok müşteriye ulaşan Netlog Lojistik, bu bağlamda hız kesmeden personel alımlarına sürdürmektedir. Netlog Lojistiğin işçi alımı yaptığı platformları ve güncel iş ilanlarını basit bir şekilde takip etmek için aralıklı olarak sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi İstanbul Başvur
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ankara Başvur
Yazılım Uzmanı İstanbul Başvur
Helpdesk Uzmanı İstanbul Başvur
Toplam Kalite Yönetimi Süreç Müdürü İstanbul Başvur
İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul Başvur
İthalat Operasyon Sorumlusu İstanbul Başvur
İthalat Operasyon Uzmanı İstanbul Başvur
Deniz Yolu Operasyon Uzmanı İzmir Başvur
Operasyon Uzmanı İstanbul Başvur
Ücret ve Yan Haklar Uzmanı İstanbul Başvur
Müşteri Hizmetleri Sorumlusu İstanbul Başvur
Müşteri Temsilcisi Trabzon Başvur
Soğutma Teknisyeni İstanbul Başvur
Muhasebe Yöneticisi İstanbul Başvur
Muhasebe Sorumlusu İstanbul Başvur
Muhasebe Sorumlusu İstanbul Başvur
Genel Muhasebe Sorumlusu İstanbul Başvur
Reachtruck Operatörü Kocaeli Başvur
Fiyatlandırma Uzmanı İstanbul Başvur

Daha fazla Netlog Lojistik iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu