Müşteri Hizmetleri

Netflix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Netflix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Netflix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Netflix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Netflix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Netflix çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Netflix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Netflix, 1997 senesinde Kaliforniya’da kurulmuş, medya sağlayıcı şirketidir. Netflix; Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Danimarka, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Almanya, Türkiye gibi bazı Avrupa ülkelerinde internet üzerinden hizmet vermektedir. 2016 yılı itibariyle Netflix’in toplam abonesi sayısı 75 milyonu aşkındır.

Netflix’te abonelik sistemi mevcuttur. Abone olmanız durumunda yüzlerce bölümde yüz binlerce içeriğe tek tıkla sahip olabilme şansınız mevcuttur. Dünyaca ünlü bir çok yabancı dizi, yabancı film, yerli dizi, yerli film, belgesel ve Netflix aboneleri için hazırlanmış bir çok özel içeriği üyelerine sağlamaktadır.

Netflix üyelerine geniş yelpazede film, dizi, belgesel gibi seçenekleri sağlamaktadır. Bir çok film hakkını satın alarak ilk defa seyircileri ile buluşturan firma her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Kayıt olduktan sonra ilk otuz gün ücretsiz kullanım sunarak büyük beğeni toplamaktadır. Müşterilerine üç ayrı seçenek sunan ve bundan dolayı her kesimden insana hitap eden Netflix her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Netflix dünya üzerinde 190 (yüz doksan) dan fazla ülkede kullanılmaktadır. Oldukça gelişen bunun bunun yanında teknolojik gelişmeler ile alt yapısını güçlendiren firma sinema sektöründe dünya çapında kendine mühim bir yer edinmiştir. Üç çeşit abonelik bünyesinde bulunduran ( Amerika da ek olarak dvd planı bulunmaktadır) Netflix her yaştan seyirciye hitap etmektedir.

Netflix Çağrı Merkezi Numarası

İzlemeye başladığınız andan ibu yana sizlerin izlediği film alanlarına göre size özel tavsiyelerde bulunarak seyircilere yardımcı olmaktadır. Çıkan filmlerin sizlere hitap edip etmediğini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Netflix yalnızca en güncel filmleri bünyesinde barındırmayıp eski filmleri de seyircilerine sağlamaktadır.

Netflix seyircilerine abonelik süresi ile alakalı zorunlu taahhüt tarzı anlaşmalar yapmamaktadır. İstediğiniz zaman izlemeye başlayabilir istediğiniz anda aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Birbirinden farklı kategorilerdeki film dizi veya belgeselleri sizlerin beğenisine sunan firma yine en iyi hizmeti sunma adına en uygun fiyata hizmet etmeye çalışmaktadır.

Netflix izleyebilmeniz için ilk şart üye olmanızdır. Bunu yaparken ilk olarak site üzerinden size uygun kullanıcı hesabı seçmelisiniz. E-posta adresi ve bir parola oluşturarak kullanıcı hesabınizi aktif hale getirebilirsiniz. Daha ardından bu bilgiler ile üye girişi yapabilir bunun bunun yanında ilk otuz gün herhangi bir ücret ödemeden kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanım süresi devam ederken bu otuz günlük süre içinde aboneliğinizi iptal edebilir veya ücretsiz kullanım hakkınızdan sonra bir ödeme yöntemi belirleyerek izlemeye devam edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman aboneliğinizi bitirebilirsiniz. Bu otuz günlük ücretsiz kullanım süresi dolmadan üç gün önce e posta adresinize bilgilendirme maili gönderilmektedir.

Netflix Müşteri Hizmetleri Numarası

Netflix’in ne yazık ki bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Lakin uygulama içindeki iletişim bölümünden Netflix’i arayabilir, tüm konular ile ilgili destek alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda vereceğimiz bağlantı aracılığıyla canlı destek sayfasından Netflix’le canlı olarak görüşme sağlayabilirsiniz. Netflix sizlere en iyi hizmeti en kaliteli biçimde sunmayı amaçlamaktadır.

Netflix yalnızca yurdumuzda kullanılmayıp dünya üzerinde yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Durum böyle olunca haliyle geniş bir netflix çağrı merkezi ağı gerekmektedir. Kendini sürekli olarak güncelleyen ve geliştiren bu platform poblemlerinı en aza indirmiştir. Yinede olası sorunlar için iletişime geçebileceğiniz yolları sizlere sağlamaktadır.

Netflix çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine iletişim kurabileceğiniz alternatif sizlere aşağıdaki linkte sunulmuştur. Canlı destek üzerinden yaşadığınız poblemleri en kısa bir sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Netflix Canlı Destek

Netflix tercih edilmeye devam ettikçe daha iyi hizmeti sunabilmek adına netflix Türkiye çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını aktif olarak kullanıma başlamıştır. İlgili numara üzerinden iletişime geçerek işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Netflix müşteri hizmetleri numarasını araken dikkat etmeniz gerekn bir husus mevcuttur. Türkçe destek 11:00 23:00 EET (zaman aralığında) Cumartesi dahil hafta içi her gün arayabilirsiniz. İngilizce dil desteği yedi gün yirmi dört saat verilmektedir.

Netflix Türkiye Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 390 74 44

Arama Kelimeleri: netflix iletişim bilgileri, netflix telefon no, netflix irtibat tel, netflix canlı destek, netflix müşteri temsilcisi, netflix şikayet hattı, netflix çağrı merkezi numarası, netflix müşteri hizmetleri numarası, netflix çağrı merkezi, netflix müşteri hizmetleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu