İnternet

Netflix Benzeri Siteler 2021

Netflix Benzeri Siteler 2021, güncel bilgiler bölümümüzde Netflix Benzeri Siteler 2021 başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Netflix Benzeri Siteler 2021 haberimizin detayları..

Netflix Benzeri Siteler 2021

Son dönemlerin popüler dizi ve film izleme platformu olan Netflix her ne kadar sektörde mühim bir yere sahip olsa da Netflix benzeri siteler ile alternatif kanallara yönelebilirsiniz. Bunun yanında fiyat veya içerik olarak mühim avantajlar elde edebilirsiniz.

İçindekiler

  • 1 Blu Tv
  • 2 PuhuTV
  • 3 BeinConnect
  • 4 TV+
  • 5 Amazon Prime Video

Blu Tv

Blu TV özellikle yerli olması yönünden Netflix benzeri sisteler listesinde ön planda gözüküyor. Türkiye’nin ilk internet dizi izleme platformu olan Blu Tv, günümüze değin Masum, Behzat Ç. gibi yapımlar ile tanındı. Özellikle yalnızca yerli yapımlar için değil Vikings, The Handmaids Tale, The Walking Dead gibi yapımları da platform üzerinden izleyebiliyorsunuz. Kullanıcılarına aylık ve yıllık abonelik imkânı sunan platform bazı içerikleri ise ücretsiz sağlıyor.

PuhuTV

Geniş içeriği aracılığıyla öne çıkan PuhuTv, televizyon yapımlarının platformda yer alması tercih edilebilir olmasını arttırıyor. Özellikle Fi dizisi ile geniş kesimlere ulaşan platform, bu özellikleri ile birlikte üyelerine keyifli anlar yaşatıyor. Platformun en büyük yapımı ise bu zamana kadar sayısız ödül almış olan Şahsiyet dizisini içinde yer alıyor olması. Üstelik birden fazla içerik ücretsiz biçimde seyircilere sunuluyor.

BeinConnect

Katar merkezli bir firma olan BeinConnect esasında eski Digiturk platformunu kullanıyor. Digiturk’un satıldıktan sonra aldığı isim olan BeinConnect, vizyon filmlerini, dizileri, belgeselleri ve daha birden fazla içeriği aylık veya yıllık abonelik üzerinden kullanıcılara sunuyor. Platformun en büyük yapımını ise Game of Thrones dizisi oluşturuyor. Ayrıca site üzerinden abonelik kapsamı içinde Süper Lig maçlarını da izlemek olabilecek.

TV+

Online dizi platformu listesinde bulunan TV+ geniş bir içerik listesine halen sahip olmuyor fakat takipçilerinin beğenecekleri yapımlara yer vererek abone sayısını her geçen gün arttırıyor. Özellikle belgesel ve dizi hususunda öne çıkan platform sunduğu diziler aracılığıyla de kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor.

Amazon Prime Video

Netflix’e rakip site kapsamı içinde en büyük aday ise Amazon Prime Video oluyor. Yakın zamanda Türkiye’de de yayına başlayan platform uygun fiyat aralıkları, geniş içeriği ile Netflix’e en ciddi rakip konumunda. Özellikle yeni üye olanlar için sunduğu aylık 1 dolar gibi abonelik ücreti birden fazla kişiyi platforma yöneltiyor.

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu