Müşteri Hizmetleri

Nescafé Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nescafé Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Nescafé Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Nescafé Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Nescafé Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nescafé çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Nescafé müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Nestle’nin alt kuruluşu olan Nescafe, dünya üzerinde kurulmuş ilk hazır kahve markasıdır. Hemen hemen dünyanın her yerinde farklı aroma ve çeşitleriyle bilinmekte ve tüketilmektedir. Zamanla yaptığı yeniliklerle birlikte kahve sektöründe ve piyasada bir çok yeniliğin öncüsü olmuş, kendini daha da ilerletmeye devam etmektedir.

Nescafé Çağrı Merkezi Numarası

1 Nisan 1938 senesinde ilk olarak İsviçre’de satışa sunulan bu ürün kısa bir sürede bi hayli beğenildi. Özellikle ikinci dünya savaşında kolay hazırlanabildiği için askerler aracılığıyla çok fazla tercih edilmektedu. Günümüzde 180’den fazla ülke aracılığıyla tercih edilen marka en bi hayli beğeni alan kahveler içinde bulunmaktadır.

Nescafe’nin genelde ürün kategorileri şu biçimdedir; kahve, ice coffe, kahve makinaları, servis gibi bir çok içecek sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Nescafé müşteri hizmetleri numarasıüzerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Nestle’nin 0800’lü ve 444’lü çağrı merkezi iletişim telefon numaraları bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla Nescafe ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, ürünler ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir, çekilişler ve sonuçları ile ilgili detaylı bilgi alabilir; öneri, şikayet ve isteklerinizi bu hat üzerinden Nescafe’ye bildirebilirsiniz.

Nescafe Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 211 02 18
444 31 60

Merkez Ofis
Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.
Nurol Plaza A Blok Kat: 6 Büyükdere Caddesi No: 255 Maslak / Şişli 34398 İstanbul Türkiye

Türkiye Nescafé
Telefon numarası: 0 212 329 60 00
Faks iletişim irtibat: 0 212 329 60 41

Tüketici Hizmetleri
Telefon şikayet hattı: 0800 211 02 18
Telefon iletişim : 444 31 60
E-mail: [email protected]

Sayfamızda bulunan iletişim kanalları içinden dilediğinizi tercih ederek bilgi alış verişinde bulunacağınız gibi şikayetlerinizi de dile getirebilirsiniz.

Arama Kelimeleri: nescafe iletişim bilgileri, nescafe telefon no, nescafe irtibat tel, nescafe canlı destek, nescafe müşteri temsilcisi, nescafe şikayet hattı, Nescafé çağrı merkezi numarası, Nescafé müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu