Müşteri Hizmetleri

Neova Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Neova Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Neova Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Neova Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Neova Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Neova Sigorta çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Neova Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Neova Sigortaşikayet hattına ulaşabilirsiniz. Neova Sigortamüşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Neova Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Her geçen gün gittikçe artan üyelerimizle birlikte firmamızın teknolojisini geliştirmekteyiz. Daha iyi hizmet verebilmek için kurduğumuz çağrı merkezimizde a’dan z’ye istediğiniz her işlemi basit bir şekilde yaptırabilirsiniz. Neova Sigorta şirketimiz ile ilgili bilgi almak yahut müşterimiz iseniz bizlere anında basit bir şekilde ulaşabilmeniz için müşteri temsilcilerimizin sayısını arttırmış olup hizmet kalitemizi geliştirmiş durumdayız. Müşterimizseniz hasar ihbar, hasar durum sorgulama, anlaşmalı kurumlar, ürünlerimiz, acentelerimiz, bakiye iadesi sorgulama ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Müşterimiz değilseniz müşterimiz olmak ve Neova Sigorta şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerden detaylı bilgi almak istiyorsanız 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizden anında ulaşım sağlayabilirsiniz. Şirketimizın 10.senesinde kendimizi günümüz teknolojisinden faydalanabilecek biçimde geliştirdik ve daha çok müşteriye sesimizi duyurabildik. Şimdi de üyelerimiz bize sesini duyurabilsin diye yapacağınız tek tuşlamayla hizmetlerimizden en üst düzeyde faydalanabilmelerini sağladık.

Neova Sigorta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Neova Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

Anında ulaşım sağlayabileceğiniz operatörümüzle merkezimize gelmeden istediğiniz işlemi halledebilir ve dilerseniz yalnızca bir telefon mesafesiyla müşterimiz olabilirsiniz. Hayat sigortası, kaza sigortası ve emeklilik sigortasında yapmak istediğiniz her işlemi tek bir numara üzerinden yapacağınız arama sonrası sesli yanıt sistemi ile basit bir şekilde halledebilirsiniz. Güler yüzlü, anlayışlı ve uzman ekipten oluşan müşteri temsilcisi ekibimiz bizle yapacağınız görüşme ardından çağrıyı mutlu sonlandırmanızı sağlayacağını garanti ederiz. Neova Sigorta Müşteri Hizmetlerimizle görüşme sağlayabilmek için tuşlamanız gereken numara ‘444 1 636’ olup otomatik olarak sağlanacak sesli yanıt sistemiyle yahut dilerseniz müşteri temsilcimize bağlanarak işlemlerinizi kısa zaman zarfında halledebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Neova Sigortamüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Neova Sigorta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Neova Sigorta müşteri hizmetlerimiz ile sağlayacağınız görüşmede sesli yanıt sisteminde tuşlama yaparak işlemlerinizi halledebileceğiniz gibi müşteri temsilcimize bağlanarak da aynı işlemi yapabilme şansınız mevcuttur. Kampanyalardan haberdar olmak, bilgi almak yahut işleminizi sorgulatma gibi işlemlerinizde dilerseniz tuşlama ile dilerseniz sesli yanıt sistemi bittikten sonra goğrudan müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Neova Sigorta müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Neova Sigorta Şikayet Hattı

Neova Sigorta şirketi olarak üyelerimizin daima mutluluğunu diler,  gözümüzden kaçan veya isteğimiz dışında oluşan bir problemde yukarıda dile getirdiğimiz ‘444 1 636’  numaradan şikayet de dahil tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Aramayı gerçekleştirdikten sonra sesli yanıt sisteminde yapacağınız tuşlamalar ile şikayet hattına gidebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Neova Sigorta müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Neova Sigortaşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Neova Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 1 636

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Neova Sigorta çağrı merkezi numarasına 444 1 636 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük
Adres: Kozyatağı E-5 Yan Yol Üzeri Şaşmaz Plaza No:6 Kat 3-5 34742 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0216 665 55 55

Genel Müdürlük Faks: 0216 665 55 99

Hasar Faks: 0216 665 55 35

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Neova Sigorta iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Neova Sigorta sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Neova Sigorta iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Neova Sigorta iletişim bilgileri, Neova Sigorta telefon no, Neova Sigorta irtibat tel, Neova Sigorta canlı destek, Neova Sigorta müşteri temsilcisi, Neova Sigorta şikayet hattı, Neova Sigorta müşteri hizmetleri numarası, Neova Sigorta çağrı merkezi numarası, Neova Sigorta iletişim numarası, Neova Sigorta çağrı merkezi, Neova Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu