İnternet

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ?, mobil hatlar bölümünde Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ? ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ? başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir? Bugünlerde Televizyon kanallarının seyircilerine sağladığı tüm içerikleri internette bulabilmekteyiz. Yayın ve içerik platformlarının üyelerine sunduğu içerik çeşitliliği ile televizyon kanallarının çok ötesinde. Televizyonlarda uygulanan sansüre, içeriklerin güncel olmamasına, sürekli olarak olarak reklam ile yüz yüze kalmaya yönelik en büyük alternatifler bu platformlar. Bu platformlar içinde en fazla kullanıcıya sahip marka ise Netflix. Platform içinde binlerce farklı içeriği bulunduruyor ve ülkeler arası bir anlayış ile kullanan bireylerin dikkatlerini çekiyor. Peki Netflix paketleri ve fiyatları nedir, kullanıcıya neler vaat etmekte.

Netflix’teki içerik çeşitliliğinin en kuvvetli kısmı bölgesel işleri bile global hale getirebilmesi. Misal verilecek olursa Türkiye için yapılan bir iş Netflix platformu üzerinden 100’den fazla ülkede izlenebiliyor. Tüm içerikler altyazı ve dublaj desteği ile birlikte çeşitli ülkelerde rahatlıkla erişilebilir hale geliyor. Netflix fiyat aralıkları da ülkelere özel olarak yerelleştirilmekte. Misal verilecek olursa Birleşik Devletler için en ucuz paket 8.99 $ ücret ile sunulurken dünya çapında bu fiyat baz alınmadan bölgelere göre fiyatlandırma yapılıyor. Yerelleştirmenin olmaması durumunda 69 ₺ gibi bir değerde olacak bu paket ülkemizde 17.99 ₺ değerden kullanıcılara sunuluyor. Bu ve diğer Netflix paketleri ve fiyatları nedir sorusunun geniş bir şekilde cevabını bu sayfada bulacaksınızdır.

DNS Ayarlari Nasıl değiştirilir?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir? 2021 Güncel

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ? Netflix paketleri, ülkemiz için  3 farklı başlık altında satışa sunuluyor. Her paket içinde yayın değeri, anlık kullanıcı sayısı, erişilebilirlik olarak diğerlerine oranla farklı özelliklere sahip. Bu paketler; Temel, Standart ve Özel.

Temel Paket Özellikleri

En ucuz pakettir. “Temel” olmasının sebebi ekstra özellikleri içinde barındırmamasından dolayıdır. Yayın kaliteleri maksimum 480p çözünürlüğündedir. Tek bir cihaz ve kullanıcı içermesi sebebiyle kişisel bir tarifedir. Öğrencilerin en sık tercih ettiği paket denilebilir.

Paket ücreti: 17,99 ₺/ay

Anlık Kullanıcı Sayısı: 1

İçeriklerin Yerel Olarak Depolanabileceği Cihaz Sayısı: 1

Kullanılabilir Platformlar: Hepsi

High Definition İçerik: Mevcut değil

Ultra High Definition(4K) İçerik: Mevcut değil

Standart Paket Özellikleri

Dünya genelinde en fazla aboneye sahip paket tipidir. Standart bir aktif üyenin tüm gereksinimlerini karşılayabilir. 2 ortak şeklinde girilerek daha kaliteli yayınları daha ucuza izlemek olabilecek olur. Bu pakete abone olan bireyler 2 farklı cihazdan aynı anda dizi-film izleyebilirler. Tüm içerikler maksimum 720p çözünürlüğünde erişilebilir.

Paket ücreti: 29,99 ₺/ay

Anlık Kullanıcı Sayısı: 2

İçeriklerin Yerel Olarak Depolanabileceği Cihaz Sayısı: 2

Kullanılabilir Platformlar: Hepsi

High Definition İçerik: Mevcut

Ultra High Definition(4K) İçerik: Mevcut Değil

Özel Paket Özellikleri

“Özel” paket en kapsamlı ve en ekonomik paket türüdür. Aile paketi olarak da anılır. 4 farklı kullanıcı aynı anda ulaşabilir. 4 kişilik bir ortaklıkta aylık 10.50 ₺ ücretle daha iyi içerik sunulur. Fiyat olarak fiyatı yüksek paket olsa da makroda en uygun pakettir. Paket sahibi bireyler maksimum 2160p çözünürlükte içerik izleyebilirler. Paket içindeki tüm içerikler 4k olmaması sebebiyle genel kullanımda 1080p çözünürlükte izlemek de olabilecekdür.

Paket ücreti: 41,99 ₺/ay

Anlık Kullanıcı Sayısı: 4

İçeriklerin Yerel Olarak Depolanabileceği Cihaz Sayısı: 4

Kullanılabilir Platformlar: Hepsi

High Definition İçerik: Mevcut

Ultra High Definition(4K) İçerik: Mevcut

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir, Nereden Satın Alınır?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ?

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir sualinin yanıtını yukarıda geniş bir şekildeca anlattık. Peki tüm bu paketler nerelerden alınabilir? Öncelikle en resmi satın alma yeri Netflix sitesidir. Site üzerinden kredi ve banka kartlarınız ile ödeme uygulayabilirsiniz. Sitedeki ödeme yöntemi sebebiyle bazı bankaların kartları sistem aracılığıyla kabul edilmeyebilir. Buna benzer durumlarda farklı alternatiflere yönelebilirsiniz.

Netflix Satın Alma Sayfasına BURADAN varabilirsiniz.

Netflix Satın Al

Netflik kullanıcı hesabı satın almak için çeşitli sitelerden de ulaşım sağlamak olabilecek. İnternette bulunan alışveriş sitelerinde aylık, yıllık olmak üzere üyelik satımı yapılmaktadır. Buralardan yapacağınız alışverişler ile üyelik sahibi olmak olabilecek. Bir diğer yöntem ise Netflix Hediye Kartı. Hediye kartı satın alarak kendinize yahut başkasına armağan kartı değeri kadar üyelik almanız olabilecek.

Bu paylaşımımızda Netflix paketleri ve fiyatları nedir sorusu ile birlikte satın alma metotlarınden de bahsettik.

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu