Başvurular

Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri

Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri

Nef İnşaat Projeleri

Konut, Ofis ve Villa Projeleri Nef
Gayrimenkul projeleri ve yatırımları ile ön plana çıkan inşaat firmalarından birisi olarak anılan NEF her geçen sene projeleri ile adını duyurmaya sürdürmektedir. NEF yapı projeleri ülkemizin ünlü holding şifrketi Timur Holding aracılığıyla kurulan bir gayrimenkul markası olup 2010 senesinde başlayan gayrimenkul yatırımlarından bu güne kadar en ufak alanları değerlendirip yaşama katan ve bunun yanı sıra insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları da tasarlamayı amacında olan bir şirkettir. Garantili Proje Hesabı uygulaması, konum, fiyat, ödeme planı, teslim tarihleri gibi konular bulunmaktadır.

Bu güne kadar büyük işlere imza atan NEF yatırım ortaklığı aracılığıyla birden fazla güzel ve popüler gayrimenkul yatırımları ile adını duyurmaya sürdürmekte. Birden fazla şehirde gayrimenkul yatırımı yapan NEF İstanbul başta olmak üzere Ankara, Çankırı ve Eskişehir’de bulunmakla birlikte bunun yanı sıra Dünyada da kalabalık şehirlerin gözdesi olmuş konumda bu şehirlerden özelikle New York, Londra gibi çokça nüfuslu şehirlerde de yatırım yaparak adını duyurmaya başlamış bir Türk şirketidir.

Gücünü müşteri tatminiyetinden alana NEF mutlu ve huzurlu ailelerin yeni yuvalarına kavuşması için elinden gelen en iyi hizmeti vermektedir. Verdiğimiz hizmet sonunda bu ailelerin huzurlu bir şeklide yeni yuvalarına kavuşmasını sağlamaktayız. Uygun fiyatlı yapıları ile piyasada adından çokça söz ettiren NEF bunun bunun yanında reklam projeleri ile de ön plana çıkmayı başarmıştır.

NEF Topluma Nefes Olmak İçin Kuruldu

NEF adını nefes kelimesinin ilk üç harfinden alan bir kuruluş olup yalnızca gayrimenkul yatırımlarını değil bunun yanı sıra topluma nefes olmak için de kurulmuştur burada toplumda ki yapılanmalara da destek vermek amaçlı gerçekleştirdiği projelerle de adından söz ettirmektedir. Size uygun konut, villa ve ofis projeleri sağlamaktadır.

Bu adımda topluma fayda sağlamak amaçlı ülkede ve dünya çapında sosyal şirket modeliyle hareket ederek yaşamın her alanına yaptığı yatırımlarla bilinir bu yatırımlar kapsamı içinde özellikle spor branşında belli ilkeleri ele almaktadır. Bu ilkelere bakacak olursak “Emek vermeden hiçbir şeyin gerçekleşmediğini bil, çaba göster, sabret ve azimli ol, birliğin ve birlikteliğin gücüne inanarak etrafındakiler ile dayanışma içinde ol, başkasından beklediğini önce kendin yap ve ilk adımı at, herkese adil ve anlayışla yaklaş ve dürüst ol, olduğun gibi görün alçakgönüllü ol, hiçbir zaman oldum demeyerek yeniliklere açık ol öğrenme isteğin hep olsun, sahaya her zaman kazanmak için çık fakat bunları yapmadan kazanma” tüm bu temel prensibleri ilke edinmektedir.  Ayrıca Nef Galatasaray SK Global Resmi Sponsoru olmuştur.

NEF Projeleri

Gayrimenkul yatırımlarının şıklığı ve zarifliği ile ön plana çıkan nef insanlar aracılığıyla çokça araştırılan gayrimenkul şirketlerinden biri olma özelliğini taşır. bundan dolayı insanları sorduğu Nef kimin? Sorusuna karşılık Nef Erden Timur aracılığıyla hayata geçirilen 2010 senesinden bu yana Türkiye’de ve farklı ülkelerde yaptığı yapılarla adını duyuran Timur Holding bünyesinde kurulan bir yapılanmadır.

Bu yapılanmada yalnızca inşaat alanında değil bunun yanı sıra spor, sanat, eğitim alanlarında da kendini geliştiren bir firmadır. Gayrimenkul yatırımları kapsamı içinde dünyanın en iyi on mimarlık şifrketindan dördü ile çalışan Nef projelerinde daima şıklık ve zariflik ön plana çıkmaktadır. Bu projeler kapsamı içinde daima yapılmayanı yapana Nef gayrimenkul evleri daima inşaların dikkatlerini üzerine toplayan ve bu bağlamda uygun ev fiyat aralıkları ile ön plana çıkan evleri ile ünlüdür.

Nef projeleri kapsamı içinde beş farklı proje bulunmaktadır bunlar; nef reserve, nef, nef global, nef arsa, novu projeleri olup her bir proje ayrı amaçlara hizmet etmektedir. Bunlardan nef reserve önceden karşılaşmadığınız dikkat çekici tasarımları sağlamaktadır.

Bir diğer proje olan nef ile de ince düşünülmüş yaşam alanları sağlamaktadır. Bunun bunun yanında çorak arazileri değerlendirmeye alarak oranın yapılanmasını sağlıyor. Dünyanın bir çok ülkesinde ki yatırımları ile dikkatleri üzerine toplayan Nef global aracılığıyla dünyanın büyük şehirlerinden New York, Londra gibi şehirlerde yeni projelerin yapılmasına olanak veriyor.

Nef arsa aracılığıyla de arsa almak isteyen bireylere ülkenin farklı bölgelerinde arsa satışı yapılmaktadır. Hemen teslim tapulu arsa almak isteyenlere nef arsa geniş imkanlar sağlamaktadır. Bir diğer proje Novu’da ise üniversite öğrencileri için dizayn edilmiş geniş imkanlar sunan kullanışlı öğrenci yurtları yapımı sağlanmaktadır.

Nef’in New York’taki Projesi Saint Mark’s Place Manhattan’a metroyla 10 dakika mesafede, Saint Marks Place ile ilgili geniş bir şekilde bilgi almak için tıklayın.

Nef Ataköy 22

İstanbul’un değeri git gide artan semtlerinden birisi olan Ataköy’de hayata geçirilen nef Ataköy 22 projesi aracılığıyla nef Ataköy kiralık daireler daha da değerlenmeye ekranlara gelecek bu proje kapsamı içinde 25 bin metrekarelik alanda 6 bloktan bir araya gelen ev ve ofisler bulunmaktadır. Adından çokça söz ettiren bu proje tam tamına 420 milyon dolar tutmuştur. 2019 senesinde inşaa edilen bu çalışmada şimdiye kadar bir çok kişi ev ve ofis sahibi olmuştur.

Nef Sfakattepe

Nef’in yatırımlarından birisi de İstanbul’un gözde semtlerinden birisi olan Sfakattepe beldesinde yapılan ve yapımı 2020 senesinde sona eren Nef Sfakattepe’dir ilk yapıldığı günden bu yana ev ve ofis sahibi olmak isteyenlerin gözdesi olan Nef sfakattepe projesinde tam 6 bloktan bir araya gelen tasarımı şık ve göze çarpan dış görünümü ile 436 bloktan bir araya gelen bir gayrimenkuldür. Dikkat çekici donanımlarıyla yapılan bu proje bunun yanı sıra Türk medyasında da geniş izlenimler yaratmıştır.

Nef Merter

Önemli tekstil şirketlerinin olduğu İstanbul’un en fazla rağbet gören semtlerinden birisi olan Merter’de Nef 12 ve Nef 13 Merter projeleriyle birlikte bunun yanı sıra burada yapılanmayı da sağlamışlardır. Bu doğrultuda yapılan nef Merter evleri Marmara Forum AVM’nin yanında bulunmaktadır.

Nef İnşaat Projeleri isteğe göre 1+1 daireler, 2+1 daireler ve 3+1 daireler bulunan Nef Merter hem konut hem de ofis yönünden dikkat çekici özelliklere sahiptir. İstanbul’un en önemli üç kalabalık ilçesi Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu’nun tam ortasında bulunan Merter’de inşaa edilen Merter 13 evleri ise iklimlendirme hususunda geleceğe yapılan yatırımlar içinde bulunmaktadır. Bu proje kapsamı içinde 11 metre karelik arsanın üzerinde 673 konut, 163 home Office ve 37 mağaza bulunmaktadır.

Nef Bahçelievler

Gayrimenkul yatırım alanında adından söz ettiren farklı konseptleriyle Nef şifrketi bunun yanı sıra Bahçelievler’de şehrin en yeşil projesini harekete geçirmektedir. Özgün bir mimari anlayışla tasarlanan bu evler bunun yanı sıra nef Bahçelievler’e yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda hemen önünde metro durağı bulunan bu yer E-5 ve metro durağına yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Doğayla iç içe yaşam mücadelesi sunan bu yer hem sizlerin hem de çocuklarınız için iyi bir yaşam alanı olarak bilinmektedir. Bu nedenle çokça tercih edilen alanlardan biri olma özelliğini taşır. Bilhassa Bahçelievleri’nde konumu düşünüldüğünde bu proje çokça kıymetlidir.

Nef Çekmeköy

Türkiye’nin ilk Fodhome özelikli projesiyle dikkatleri toplayan Nef çekmeköy ile birbirinden farklı projeler hayata geçirilmeye sürdürmekte. Daha yapımı bitmeyen nef Çekmeköy projesi kapsamı içinde Türkiye’nin ilk fodhome evleri inşaa edilmektedir. Bu bağlamda fohhome evlerinin detaylarına göz atacak olursak kişisel kullanım için sunulan evlerdendir, dikkat çekici yapısıyla adeta evinizin bir odası gibidir, herhangi bir aidat gerektirmez, kullanınca öde sistemiyle çalışır, kullanılmayan alanlar için para alınmaz ve bunun yanı sıra ve tesisler eskidiği zaman veya onarılması gerektiğinde de kimseden para toplanmaz bu gider amortiden karşılanır.

Nef Kandilli

İstanbul’un bilinen semtlerinden Kandilli’de git gide artan Nef reserve Kandilli ile birlikte Kandilli artık yapılanmanın yeni adreslerinden birisi olmuştur bu bağlamda 2+1 dairelerden başlayıp 5+1 dairelere sürene kadar bu çalışmada tam tamına 407 konut mevcuttur. Bilhassa dairelerin büyüklükleri 150 metrekareden başlayıp her konuta özel otopark sunulurken dairelerde boğaz manzaralıdır.

Nef Kandilli projesinde bunun yanı sıra nef Çekmeköy projesinde de olduğu gibi foldhome sistemi bulunmaktadır bunun yanı sıra her bir konut sahibine aldığı ve kiraladığı konutlarına ek olarak da 24 ortak kullanım alanı sunulmaktadır. Bu konut kullanım alanları içinde bulunan müzik, sinema, parti, yemek ve davet odaları bulunmaktadır bunun yanı sıra odalar için kiralama yapılabilir. Nef foldhome fiyat listesi için buraya tıklayınız.

Nef Fold Office

İhtiyaçtan büyük metrekarelere daha fazla ödememek için dizayn edilmiştır. Ortak kullanım alanları ve verimlilik sağlayan standartlarıyla giderleri azaltıyor. Nef Fold Office

Nef Yalıkavak

Nef şifrketinın İstanbul dışındaki tek yazlık projesi olarak anılan NEF Reserve Yalıkavak çokça araştırılan projeler içinde bulunmaktadır.  nef Yalıkavak adında da anlaşıldığı üzere Bodrum’un gözde beldelerinden birisi olan Yalıkavak’ta yükselmektedir. Daha çok 460 metre uzunluğunda bir sahile sahip olan bu çalışmada bunun yanı sıra üç tarafı denizlerle çevrili 100 dönümlük bir arsada bulunan Nef Bodrum Yalıkavak denize sıfır konumda inşaa edilmektedir.

Bu proje kapsamı içinde Timur Gayrimenkul imzası ile git gide artan bu proje aracılığıyla 100.000 metrekarelik alanda, denize sıfır biçimde konumlanması ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Proje kapsamı içinde toplam da 500 konuttan bir araya gelen çalışmada 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunmaktadır. Bunun bunun yanında dairelerin kullanım alanları da 88 metrekare ile başlayıp 420 metrekareye kadar uzanmaktadır. Ofis ve ticari alanların olduğu proje bunun yanı sıra lüks bir otele de ev sahipliği yapması yönünden dikkatleri üzerine çekmektedir.

Nef Kağıthane

Nef Gayrimenkul aracılığıyla harekete geçirilen bu proje kapsamı içinde İstanbul’un hızla gelişen ve çokça kazandıran bölgelerinden birisi olan Kağıthane’de önceki projelerinden bir yenisini daha yaşama geçirmiştir. Tam tamına sekiz projesi bulunan Nef İnşaat Projelerinde ise 1+1 ve 2+1 konutlar bulunmaktadır.

Bu çalışmada dünyaca ünlü mimarlar aracılığıyla tasarlanan Nef Kağıthane projesi kapsamı içinde Foldhome ünitelere yer verilmektedir. Bilhassa toplu taşımaya yürüme mesafesinde bulunan proje bunun yanı sıra İstanbul’da Axis AVM’ye de yakın konumdadır. Bir önceki üç proje gibi bu çalışmada de foldhome evleri bulunmaktadır.

Nef Güngören

Nef İnşaat Projeleri alanlarından birisi olarak anılan nef Güngören projesi kapsamı içinde Güngören Belediyesinde yeni binalar ve ofisler dikilmektedir. Bu bağlamda nef bahçelievlerde de olduğu gibi yeni tasarım şık dizayn ile inşaa edilen 1+1, 2+1 ve 3+1 evleri ile İstanbul’da yaşayanlar için yeni bir yaşam alanı sunulmaktadır. Uygun fiyatlı nef Güngören evlerine bu güne kadar ön kayıtlar sürdürmektedir. Sizde bu evlerden birine sahip olmak isteğe göre nef internet adresinden evlerin durumuna ve projeye bir inceleyebilirsiniz.

Nef Şişli

Nef’in bir diğer projelerinden birisi olan Nef Şişli 25 projesi 57 konuttan bir araya gelen butik bir site konumundadır. Daha çok 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerin olduğu bu proje bunun yanı sıra olduğu konum yönünden da göze çarpmaktadır. Bu proje kapsamı içinde Metrocity Alışveriş Merkezi‘ne 300 metre uzaklıkta yer alırken Zincirlikuyu Mezarlığı’na 150 metre mesafede bulunmaktadır.  Nef Şişli 25 sitesinde diğer Nef sitelerinde olduğu gibi Foldhome sistemi de bulunmaktadır. Bilhassa Sinema, playstation odası, misafir odaları da istenildiği takdirde ücreti ödenerek kullanılmaktadır. Kullanılmadığı taktirde bu ücrete yansımamaktadır.

Nef 82 City

Nef aracılığıyla geliştirilen ve Türkiye’nin 82. Şehri olma parolasıyla yola çıkan bu nef 82 city de Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek projelerden biri olma özelliğini taşır. Ankara’da bulunan Hirfanlı barajı kenarında 2.500.000 metra karelik yeni bir şehir kurulumu amaçlanmaktadır. Bu proje nef yatırımları ile insanları arsa sahibi yapmak için yola koyulmuş bir proje olup bu bağlamda bu alanı değerlendirmeye alarak yeni yaşam alanları kurmayı amaçlamaktadır.

Bu bağlamda yeni ev ve ofis projeleri yeni 4 ve 5 yıldızlı otel projeleri, spor, sosyal ve aktivite alanları, sağlık tesislerinden tutunda spor alanlarına kadar bir çok faktörle dikkatleri üzerine çeken bir proje kapsamı içinde değerlendirilmektedir. Türkiye’nin ilk markalı arsa garantisi ile dikkatleri üzerine çeken bu proje aracılığıyla bir çok alanda yatırım sağlanacaktır.

Nef yeni proje fiyat aralıkları

Nef konutları fiyat aralıkları hususunda da önemli bir kampanyaya imza atmış durumda bu kampanyalardan birisi de eskiyi ver yeniyi al kampanyası olup nef eski evinizi güncel değerinden satın alıp yerine dört farklı çalışmadan bir ev vermeyi amaçlamakta. Bu bağlamda evinizin değeri ne olursa olsun satın alınmaktadır. Önemli nef kampanyalarından birisi olan bu proje kapsamı içinde bunun yanı sıra nef ev fiyat aralıkları hususunda düşük fiyatlı geniş taksit olanakları sunulan ve bunun yanı sıra o anki değeri neyse aynı fiyattan satışı yapılarak ek bir fiyatın olmadığı projeler içinde bulunmaktadır.

Nef daire fiyat aralıkları

Nef’in sunduğu dairelerde de belli fiyatlandırmalar söz konusudur bunlar olduğu yere ve konuma göre değişmekle birlikte bu proje kapsamı içinde sunulan fiyatlar genelde alt düzey bir fiyatlandırmaya sahiptir bu proje kapsamı içinde nef daire fiyat aralıkları olarak 294 bin TL’den başlayıp daha yüksek fiyatlara kadar bir fiyatlandırma seçeneği mevcuttur. Daha ayrıntılı bilgi için nef satış ofisine gelerek nef daire fiyat aralıkları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nef loft daire

Nef’in tanıtacağımız son projesi ise nef loft daire projesidir. Bu proje kapsamı içinde nef eski evlerinizi yeni evlere dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Ülkemizde çokça kullanılmayan yapıları yeni ve dikkat çekici bir yapılara dönüştüren bu proje aracılığıyla nef loft daire dikkat çekici bir detaya sahiptir.

Nef Gölköy Projesi

Nef Reserve Gölköy Ege’nin dinginliğini hissedin sloganıyla karşımıza çıkıyor.

Gayrimenkul sektörünün en itibarlı markası Nef’ten, Türkiye’nin ilk markalı
arsa projesi.
600 TL Taksitle Arsa Sahibi Ol
Nef iş ilanları
Nef iş güvenliği
Nef ilkokulu
Nef istanbul kiralık daire

Emin Evim Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Evlilik Danışmanlığı

En Çok Kazandıran Forex Şirketleri

Şahıs Şirketi Nedir? Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu