Bilgi Arşivi

Namet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Namet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Namet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Namet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Namet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Namet ’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Namet iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Tam 4 nesillik bir aile şirketi olan Namet, faaliyetlerine 1950 senesinde Kayar ailesinin kurduğu Kayarlar Et ile başlamıştır. Kısa sürede döneminin önder et üreticisi konumuna git gide artan Kayar ailesi hammadde satımının sonrasında şarküteri mamulleri satışı da gerçekleştirmek amacı ile 2005 senesinde, 76 yıllık deneyime sahip Namet’i bünyesine kattı. 2016 senesinde 68 milyon dolarlık üretim tesisini devreye alan Namet, tesisini sürekli olarak güncel tutmak amacı ile de 20 milyon dolar harcamıştır.

Türkiye’nin en büyük 500 şirketi içinde bulunan Namet, 2014 senesinde Mareti’ de satın alarak Türkiye’nin en büyük et üreticisi olmuştur.

Namet İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuNamet İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Namet İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çok sayıdaki entegre tesisleri, depoları ve satış noktaları ile sürekli olarak olarak personel ihtiyacı bulunan Namet, bu bağlamda iş ilanlarını karyier.net adresi üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra arama kutusuna Namet yazarak şirketin resmi kariyer.net hesabı üzerinden yayımlanan tüm iş ilanlarını görüntülemeniz olabilecek. Bu iş ilanlarına başvuruda bulunmak için kariyer.net adresine üye olmanız ve güncel bir CV eklemeniz gerekmekte.

Kariyer.net’e alternatif olarak kurumsal kimliği ile resmî web sitesi olan namet.com.tr üzerinden de işçi alımı gerçekleştiren Namet,  kendi insan kaynakları departmanı üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bunun için namet.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sitenin alt bölümünde bulunan insan kaynakları yazısına tıklamalı ve açılan sayfanın en alt bölümünde bulunan Kariyer Fırsatları linkine tıklamalısınız. Ek olarak güncel olarak hazırlanmış CV’nizi insankayna[email protected] adresine de mail yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Kariyer.net adresindeki güncel ilanları sizin için hazırladığımız aşağıdaki linklerden de gözlemleyebilirsiniz.

Namet İş İlanları

Dünya standartlarında bir insan kaynakları anlayışı benimsemiş olan Namet, çalışanları için her tür olanağı sağlamaktadır. Performans ve Kariyer yönetimi sistemi ile her çalışanına yükselme fırsatı sunmasının yanında adil ücret politikası ile de çalışanlarını destekliyor.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Üretim Kontrol Sorumlusu İstanbul Başvur
Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul,Koc… Başvur
İnsan Kaynakları Stajyeri Kocaeli Başvur
Kasiyer İstanbul,Koc… Başvur
İş Yeri Hemşiresi Kocaeli Başvur

Daha fazla Namet Gıda iş ilanı için tıklayın.

Namet iş başvuru formunuzu  [email protected] adresine mail atarak gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu