Müşteri Hizmetleri

Namet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Namet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Namet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Namet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Namet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Namet çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Namet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Namet şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Namet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Namet Çağrı Merkezi Numarası

Kuruluşumuzun ilk anından ibu yana tazelik ve uygun fiyat seçeneklerimiz aracılığıyla müşteriler aracılığıyla tercih edilmekteuz. Sanal satışlarımız aracılığıyla dilediğiniz ürünü anında belirtmiş olduğunuz adrese teslim ederek ödeme kolaylığı da sağlamaktayız. Siz de eğer güvenli ve taze alışveriş yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Namet çağrı merkezi numarasıüzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Namet Müşteri Hizmetleri Numarası

Çeşitlerimizin çok olması ve ürünlerdeki fazla talep nedeni ile tükenen ürünleri bi hayli hızlı geliştirilen stoklarla güncelliyoruz. Böylelikle dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz. Çeşitlerimizden bahsedecek olursak;

  • Kangal sucuk
  • Hindi füme
  • Macar salam
  • Macar dilimi
  • Fıstıklı Salam
  • Lüx Pastırma

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Namet müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Namet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnternet üzerinden veya marketlerimizden ulaşabileceğiniz ürünlerin tamamı taze ve kalite kontrollerinden geçmişlerdir. Böylelikle hem siz hem de ailenizin sağlığını korumuş olursunuz. Bu da bizim için mühim olan maddelerin başında gelmektedir. Sizlerin ve ailenizin sağlığını korumak için yapmış olduğumuz denetimler ürünlerimizin değerini oluşturmaktadır. Piyasa da ne yazık ki çok fazla değeriz ürün satılmaktadır. Üstelik bunlar normalin üzerinde bir fiyatta satılırken aynı zaman da sağlığınızı bozmaktadır. Eğer siz de hem sağlıklı hem de uygun fiyatta alışverişinizi yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yapmış yer alacağınız tüm ödeme bilgileri ve kayıt olurken girmiş olduğunuz bilgiler tamamen güvencemiz altındadır. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Namet müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Namet Şikayet Hattı

Hazırlamış olduğumuz taze salamların yeni çıkan günlük paketleri ile artık daha uygun fiyatta daha hazır yiyecekler yanınızda bulundurabilirsiniz. Getirmiş olduğumuz ambalajlar aracılığıyla hem kaliteyi ayakta tutabilme hem de ürünü taze tutmak için bi hayli önem taşımaktadır. Sipariş ettiğiniz andan ibu yana hızla hazırlanan paketler sizlerin belirtmiş olduğu adreslere bi hayli hızlı teslimat halinde ulaştırır.

Çeşitli indirimlerden ve fırsatlardan yararlanmak için sitemize kayıt olabilirsiniz. Böylelikle indirim günlerini kaçırmaz ve dilediğiniz ürünü en uygun alabilirsiniz. Kalitenin ve tazeliğin adresini arıyorsanız sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Namet müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Nametşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Namet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 228 29 29 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Namet çağrı merkezi numarasına 0850 228 29 29 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Merkez Fabrika

Adres : Akse Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No:132 PK41480, Çayırova, Kocaeli
Tel : +90 262 658 22 22
Fax : +90 262 658 23 23
E-mail : [email protected]

Tüketici Danışma Hattı : 0850 228 29 29

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Namet iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Namet sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Namet iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Namet iletişim bilgileri, Namet telefon no, Namet irtibat tel, Namet canlı destek, Namet müşteri temsilcisi, Namet şikayet hattı, Namet müşteri hizmetleri numarası, Namet çağrı merkezi numarası, Namet iletişim numarası, Namet çağrı merkezi, Namet müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu