Başvurular

Nakkaş Denizcilik İş İlanları ve İş Başvurusu

Nakkaş Denizcilik İş İlanları ve İş Başvurusu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Nakkaş Denizcilik İş İlanları ve İş Başvurusu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Nakkaş Denizcilik İş İlanları ve İş Başvurusu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Nakkaş Denizcilik İş İlanları ve İş Başvurusu

Nakkaş Denizcilik; şifrketinın temelleri 1860 senesinde atılmış olup, Mersin ilimizde bulunmaktadır. Günümüzde ülkeler arası alanda faaliyetlerine sürdürmekte olan firma, yatırımlarına hız kesmeden sürdürmektedir. Yeni açılan merkezlerle birlikte git gide artan iş gücü talebini karşılamak adına çok sayıda personel, eleman ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Nakkaş Denizcilik insan kaynakları iş ilanları, iş olanakları, iş başvurusu formu ve maaş detaylarını haberimizin detay kısmında bulacaksınızdır.

Nakkaş Denizcilik Personel Maaşları 2021

Nakkaş Denizcilik bünyesinde çalışan personellerin maaş ve özlük hakları konusu bi hayli merak edilmekte. Şirket politikası ikaznca maaşlar hizmet süresi ve firma bünyesindeki iş pozisyonuna göre değişikliklar göstermektedir. En alt birimde çalışan personeller asgari ücret düzeysinde ücret alırken en üst düzey çalışanların maaşları bi hayli yüksektir. Ortalama alınan ücretler 3.000 – 10.000 TL düzeyleri içinde değişmektedir. Tabiki müdür ve müdür yardımcıları maaşları bu ücretlerden farklıdır.

Nakkaş Denizcilik Güncel İş İlanları 2021

Nakkaş Denizcilik ülkemizin birden çok bölgesinde faaliyet göstermektedir. İstanbul, Mersin, İskenderun, Bandırma, İzmir, Bursa ve Kocaeli bölgelerinde görevlendirmek maksadıyla yayımlanan ve yayımlanması olabilecek iş ilanları içinde; Aşçı, aşçı yardımcısı, garson, komi, barmen, bulaşıkçı, çarkçı, römorkör, kaptan ve kaptan yardımcıları, makinacı, yağcı, kaynakçı, boyacı, elektrikçi, elektronikci, tesisatçı, miço, gemi adamı cüzdanı sahibi personeller gibi çok sayıda vasıflı, vasıfsız – bay bayan insanın başvuruda bulunabileceği kadro ve pozisyonlar yer almakta. Aynı zamanda tersanelerdede çok sayıda eleman ihtiyacı bulunmakta. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Nakkaş Denizcilik İş Başvurusu 2021

Nakkaş Denizcilik personel alımlarını kendi insan kaynakları departmanı aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu linki vasıtasıyla firma ile iletişime geçebilir, uygun iş pozisyonları için başvuruda bulunabilirsiniz. Yurtiçi ve Yurtdışı faaliyetlerinde görev almak istiyorsanız CV’nizi mutlaka türkçe ve ingilizce olarak ayrı ayrı hazırlamayı unutmayınız. Bunun bunun yanında şirketin yukarıda dile getirdiğimiz şehirlerdeki ofisleri aracılığı ile iş başvurusu yapabilir denizcilik sektöründe kendinize yeni bir kariyer oluşturabilirsiniz.

Nakkaş Denizcilik iletişim için: Kosuyolu Mah. Ismail Pasa Sokak No:37, Kosuyolu 34718 Kadikoy, Istanbul – Adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu