Müşteri Hizmetleri

Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nadir Kitap çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Nadir Kitap müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nadir Kitap şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Nadir Kitap müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Nadir Kitap, 2006 senesinden bu yana internet üzerinden satışlarına başlayan müşteri tatminiyeti yüksek bir kitap alışveriş sitesidir. Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Limited Şirketi aracılığıyla yönetilen Nadir Kitap sitesi, diğer e-ticaret platformlarına benzerlik taşımaktadır. Nadir Kitap’ta kişisel olarak kitaplarınızı satabilir, eğer bir kitapçı iseniz kitaplarınızı Nadir Kitap üzerinden satışa çıkarabilirsiniz.

Nadir Kitap Çağrı Merkezi Numarası

2006’dan beri hizmet veren Nadir Kitap sitesi sahaflar ile kitap sevenler içinde aracı olan bir kurumdur. Bir kitap satışı yapan bir kurum değiliz, kitap satıcıları ile alıcıları içinde bir bağ kurmayı planlıyoruz. Merkez ofisimiz İstanbul’da bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için sitemizin yukarısında bulunan “Kayıt Ol” seçeneğini tıklayınız.

Nadir Kitap çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Uzun seneler önce baskısı sona ermiş kitapları bile Nadir Kitap aracılığıyla basit bir şekilde bulabilmek olabilecekdür. Nadir Kitap’ta herkes ürün ilave edip satabildiği için piyasada hiç görülmeyen, çok arayıp ama bulamadığınız kitapları tek bir tıkla bulacaksınızdır. Güvenilirliği, kullanılabilirliği ve değeri ile Nadir Kitap son haftalarda kendinden fazlaça bahsettirmiştir.

Nadir Kitap Müşteri Hizmetleri Numarası

Nadir Kitap müşteri hizmetlerine 0216 481 8085 numarası ile varabilirsiniz. Bunun yanında sitemizde bulunan destek hattı seçeneğiyle her türlü başvuruyu bize iletebilirsiniz. Hangi konularda destek hattını kullanabilirsiniz:

  • Ürünler ile ilgili bilgi almak için
  • Siparişiniz ile ilgili bilgi almak için
  • Kargo işlemleri ile ilgili bilgi almak için
  • Ödeme işlemleri ile ilgili bilgi almak için
  • Teknik ile ilgili bilgi almak için
  • Sitede bulamadığınız kitaplar ile ilgili bilgi almak için
  • Satıcı üye işlemleri ile ilgili bilgi almak için
  • Öneri ve şikayetler için

Aklınıza takılan sorular için Sıkça Sorulan Sorular sekmesine tıklayıp kontrolünü yapabilirsiniz. Orada sorunuza yanıt bulamazsanız bize mesaj atabilirsiniz. Yardım sayfamızdan da gerekli konular ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Sistemimiz ile ilgili bilgileri veya alıcı ve satıcı bilgilendirmesi için sitemizi inceleyebilirsiniz. Üyelik sayfamızdan da siparişler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Nadir Kitap müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Nadir Kitap Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Nadir Kitap müşteri hizmetlerine çalışma saatleri içinde varabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz hafta içi saat 09.00- 18.00 saatleri arasıdır. Bu saatler içinde telefon ve destek hattı yoluyla bize varabilirsiniz. Destek hattına 7 gün 24 saat mesaj gönderebilirsiniz. Çalışma saatleri dışında gönderilen mesajlara bir sonraki çalışma saati içinde dönüş yapılmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Nadir Kitap müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Nadir Kitap Şikayet Hattı

Nadir Kitap işleyişi yahut siparişi ile ilgili bir sorun yaşadığınız zaman bize varabilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz telefon numarası ile bize şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan destek hattı ile de şikayetinizi bize bildirebilirsiniz. Açıklamanızı yahut sorununuzu ayrıntılı bir biçimde yazdıktan sonra e-posta adresinizi giriniz ve gönderiniz. Şikayetiniz incelendikten sonra size e-posta aracılığıyla dönüş sağlanmaktadır. İade politikalarımız ile ilgili bilgi almak için sitemizi inceleyiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Nadir Kitap müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Nadir Kitapşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nadir Kitap’ın 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Nadir Kitap üzerinden yaşadığınız teknik problemleri çağrı merkezine bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Siparişiniz ve kargo ile ilgili bilgi alabilmek için siparişlerim bölümünden ürün ile alakalı soru sor sayfasına girmeniz gerekmektedir.

Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0(216) 481 80 85

Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0(216) 481 80 85

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Nadir Kitap çağrı merkezi numarasına 0216 481 80 85 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Nadir Kitap iletişim bilgileri, Nadir Kitap telefon no, Nadir Kitap irtibat tel, Nadir Kitap canlı destek, Nadir Kitap müşteri temsilcisi, Nadir Kitap şikayet hattı, Nadir Kitap müşteri hizmetleri numarası, Nadir Kitap çağrı merkezi numarası, Nadir Kitap iletişim numarası, Nadir Kitap çağrı merkezi, Nadir Kitap müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu