İnternet

N11 İndirim Çekleri Kuponları 2021

N11 İndirim Çekleri Kuponları 2021, güncel bilgiler bölümümüzde N11 İndirim Çekleri Kuponları 2021 başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. N11 İndirim Çekleri Kuponları 2021 haberimizin detayları..

N11 İndirim Çekleri Kuponları 2021

N11 indirim çekleri aracılığıyla birden fazla alışverişte çok daha özel indirimlerden yakalayabilirsiniz. N11 indirim kuponları farklı kategorilerde yapacağınız alışverişlerde avantajlı fiyat aralıkları elde etmenize olanak sağlarken alışverişi de daha keyifli hale getiriyor.

N11 İndirim Çekleri

Güncel N11 indirim çekleri aracılığıyla farklı kategorilerde sunulan indirimlerden faydalanabilirsiniz. 2013 senesinde kurulduğundan beri e – ticaret alanında mühim bir potansiyel yakalayan N11 indirim kuponları aracılığıyla üyelerine çok daha avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapmalarına olanaklar tanıyor. Her gün binlerce birinin alışveriş yaptığı ve binlerce mağazanın yeni ürün eklediği platformda elektronik eşyalardan kırtasiyeye giyimden oyuncaklara kadar çok geniş bir alanda ürünler sunuluyor. Bu ürünler ile birlikte alışveriş yapmak çok daha keyifli bir hale gelirken, sunulan N11 kuponları ise alışverişi daha fazla yapma manasına geliyor.

N11 aracılığıyla üyelerine belirli durumlarda kuponlar yani çekler sunulmaktadır. Platform aracılığıyla tanımlanan çekler türlerine göre değişiklik göstermektedir. Tık hızında kuponlar olarak adlandırılan kuponlar belirli zaman aralığı diliminde geçerli olurlar ve üyelere otomatik olarak yüklenen kuponları ifade etmektedirler. Bunun bunun yanında belirli kampanya dönemlerinde belirli kategorilerde yapılacak alışverişler için N11 kampanya kuponları sağlamaktadır. Bu kuponlar ile tespit edilen ürünlerden alışveriş yapmak olabilecek olmaktadır. Ayrıca tek N11 zincir kuponlar aracılığıyla ise belirli ürünlerden birden fazla alınması halinde kuponların sundukları indirim oranları da artmaktadır.

N11 İndirim Kuponları Neler?

N11 indirim kuponları şu biçimde;

  • 1000 TL ve üzeri spor, giyim ve outdoor ürünlerinde geçerli olacak 111 TL’lik indirim kodu: E6TG6XF03EEPQUMS
  • Garanti Kartlar ile belirli kategorilerden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak 15 TL indirim kuponu: GARANTIPAY15
  • Bulldozer marka ayakkabı ve çantalarda 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar için 11 TL indirim kodu: bulldozer11
  • Microbime ürünlerinde 100 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde 40 TL indirim kodu: 10049409. Kod belirli ürünlerde geçerli olmaktadır. Bu bağlamda kalsiyum, magnezyum ve Omega 3 takviye ürünlerinde geçerlilik kazanmaktadır.

N11 indirim kuponları kullanmak için ise alışveriş esnasında sepetinize giderek “kupon & çek kullan” sayfasını seçerek alakalı kodları girerek indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu