Başvurular

Müze Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanı 2022

Müze Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Müze Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Müze Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Müze Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanı

Müze Müdürlüğü adı altında çalışmak isteyenler için kamu personeli alımı yapılacağı ilana çıkarıldı. Kurum aracılığıyla yayına giren ilanda Başkanlık bünyesine 4 adet işçinin alınacağı altı çizildi.

Alımı yapılacak unvan olarak 4 adet beden işçisi bilgisi verildi.

Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 1 Eylül tarihi itibari ile alınmaya başlamış olduğu en geç müracaatlar 2 gün içinde 3 Eylül tarihleri içinde başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar gösterilen tarihler içinde sabah saat 08.00 ile akşam mesai saatleri bitimine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru yapacaklar için başvurular yalnızca şahsen olarak Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi Müdürlüğüne istediğimiz belgelerin de iletilmesi şartı ile müracaatlar yalnızca şahsen yapılacaktır.

Başvurular gösterilen tarihler içinde yapıla bilecektir. Belirtilen tarihler dışında başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Tehlikeli işlerde çalışa bileceğini ispatlayan sağlık raporu, ikametgah belgesi, sabıka kaydı, nüfus cüzdanı aslı yahut fotokopisi ve son kez 2 adet vesikalık fotoğraf belgeleri ile müracaatlar yapıla bilecektir.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacaklar için adaylarda minimum 18 yaşını tamamlamış olma şartı aranmaktadır.

Müracaatlar için bireylerde açık alanda kazma kürek işinde çalışmasına engel halinin bulunmaması şartı aranmaktadır.

muze-mudurlugu-personel-alimi-iskur-ilani.jpg

Not: Bu ilanda Elazığ İl sınırları içinde ikamet ediyor olma şartı aranıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu