Müşteri Hizmetleri

Mutlu Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mutlu Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Mutlu Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Mutlu Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Mutlu Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mutlu Akü çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Mutlu Akü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mutlu Akü şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Mutlu Akü müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Mutlu Akü, Mutlu Anonim Şirketi’nin iştirakıdır. Mutlu Anonim Şirketi, 1945 senesinde kurulmuş, ithalat ve ihracat faaliyetlerine başlamıştır. Ardından 1955 senesinde akü üretimi ve satış faaliyetleriyle şirketi genişlemiştir. Mutlu Akü’nün İstanbul Kartal’da üretim tesisi bulunmakta, bu tesiste toplam 6 milyon üretim kapasitesi mevcuttur.

Mutlu Akü; akümülatörün bunun yanında, tesislerimizde kristal, cam, boya ve seramik sanayinin mühim hammaddeleri içinde bulunan, kurşun türevi Sülyen ve Mürdesenk maddelerinin üretim, sevkiyat ve satışını yapmaktadır.

Mutlu Akü Çağrı Merkezi Numarası

Mutlu Anonim Şirketi olarak 1945 senesinde kurulan firma ithalat ve ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmekteydi. 1955 senesinden sonra bu faaliyetlerini akümülatör ile güçlendirmişler ve bundan dolayı akü sektörüne giriş yapmışlardır. Kaliteli hizmet anlayışı ve yaptığı ek yatırımlar ile hem ulusal hem de ülkeler arası pazarlarda rakiplerine karşın bir üstünlük sağlamış ve bunun yanında en fazla tercih edilen akü markası haline gelmiştir. Günümüzde 6 milyon akümülatör üretimi yapan firma tesisi, gün geçtikçe yaptığı teknolojik yatırımlar ile dünya standartlarına uygun bir tesis olmayı başarmıştır. Mutlu Akü, Mutlu Holding’e bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve grubun dinamizm yönünden hareketlenmesini sağlayan itici güç olarak kabul edilmesini sağlamıştır. Mutlu Akü çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ulaşılan maksimum kapasite, kaliteli malzeme kullanımı ve gerekli olan bütün güvenlik önlemlerinin sağlanması ile hizmet anlayışlarını paralel düzeyde tutan Mutlu Akü, Ortadoğu ve Doğu Avrupa’nın en büyük ve en mühim akü üreticisi haline gelmiştir. Bulunduğu sektör itibari ile dev bir kuruluş olan marka ülkesini gurur kaynağı olmayı başarmıştır. Firma Dünya Akümülatör sektöründe gücüne güç katmak ve devamlılığını sağlamak amacı ile 2013 senesinde Metair Grup bünyesine katılmıştır.

Mutlu Akü Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektörünün öncüsü olma özelliği gösteren firma kurduğu Mutlu Akü Mobil Servis birimi ile yaygın servis ağı ve alanında profesyonel eleman kadrosu ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Türkiye’nin sınır kapıları da dahil olmak üzere nerede olursanız olun araçta meydana gelebilecek elektriksel arızalanmaların çözümlenmesi ve yerinde akü değişimi ve montajı ile anlık ve bi hayli hızlı bir biçimde çözüm metotları üretmektedir. Aracınız ile alakalı yardım duyduğunuz veya bilgi almak istediğiniz zaman nerede olursanız olun yol yardım çözümlerinden yararlanmak için bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mutlu Akümüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Mutlu Akü Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’nin bir numaralı akü hattı olan Mobil Servisi için 0850 80 80 258 telefon numarasını aradığınız takdirde Mutlu Akü Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma gerçekleştirmiş olursunuz. Böylelikle telefon başında saatlerce beklememiş ve yardım almak istediğiniz konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mutlu Akü müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Mutlu Akü Şikayet Hattı

Müşteri tatminiyet düzeyini yüzde yüz olarak tutmayı amacı olan firma oluşturduğu Mutlu Akü Şikayet Hattı ile sizlerden gelecek şikayet, öneri, talep ve görüşleri değerlendirmekte ve bunlara göre hizmetlerine yön vermektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Mutlu Akü müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Mutlu Akü şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İletişim bilgisi

Mutlu Akü ve Malzemeleri Sanayii A.Ş.
0216 581 62 00
Mutlu Müşteri Hattı
0850 80 80 258 (AKÜ)

İletişim Formu

Mutlu Akü’nün 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Mutlu Akü ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, size en yakın Mutlu Akü satış noktasını öğrenebilir; ürünler ve şirket ile ilgili istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Mutlu Akü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 811 0001

Arama Kelimeleri: mutlu akü iletişim bilgileri, mutlu akü telefon no, mutlu akü irtibat tel, mutlu akü canlı destek, mutlu akü müşteri temsilcisi, mutlu akü şikayet hattı, mutlu akü müşteri hizmetleri numarası, mutlu akü çağrı merkezi numarası, mutlu akü iletişim numarası, mutlu akü çağrı merkezi, mutlu akü müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu