Müşteri Hizmetleri

Murathan Jet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Murathan Jet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Murathan Jet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Murathan Jet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Murathan Jet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Murathan Jet çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Murathan Jet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Murathan Jet şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Murathan Jet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Murathan Jet Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin köklü firmalarından olan Murat Lojistik 60 senedir lojistik sektöründe hizmet vermektedir. Firma e-ticaretin günümüzde bi hayli fazla yaygınlaşması sebebiyle sektörel verileri analiz ederek tecrübesi ve kuvvetli teknolojik alt yapısı ile Murathan Jet olarak bireysel ve e-ticaret kargoculuk sektörüne adım atmıştır. İlk 6 ay içinde hızla büyüyen firma 9 adet aktarma merkezi, 700’ü aşkın araç filosu, 120 bini aşkın operasyon ve 800’ü aşkın personel sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de 81 ile hizmet vermeyi amacı olan firma ağustos ayı itibariyle 81 ilin yarısına hizmet vererek hedeflerine ulaşmaya devam etmekte. Geniş filo ağı, teknolojik alt yapısı, kuvvetli filo yatırımları ve ters lojistik kabiliyeti ile firma standartların üzerinde hizmetler sağlamaktadır. Firma yahut gönderileriniz ile alakalı her türlü sorularınızı yahut görüşlerinizi 444 94 26 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak yahut i[email protected]  e-posta adresi üzerinden bildirebilirsiniz.

Murathan Jet çağrı merkezi numarası 444 9 426 nolu telefondan varabilirsiniz.

Murathan Jet Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerine gün içi teslimat, ertesi gün teslimat, moto-kurye gibi sevkiyat hizmetleri sunan firma kısa bir sürede bi hayli geniş bir kitle aracılığıyla çok fazla tercih edilmeye başladı. Firma, rekabetçi fiyat politikası ile üyelerine benzersiz hizmetler sunmaya hız kesmeden devam etmekte. Gönderileriniz veya firma ile alakalı bilgi almak yahut destek talebinde bulunmak için hafta içi 09.00–18.00 saatleri içinde 444 94 26 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Murathan Jet müşteri hizmetleri numarası 444 9 426 nolu telefondan varabilirsiniz.

Murathan Jet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin hızla büyüyen ve gelişen kargo markası olan ve üyelerine en verimli hizmeti sunmayı birincil önceliği haline getiren şirkete ulaşmak için mesai saatleri içinde 444 94 26 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilir ve müşteri temsilcisine goğrudan bağlanabilirsiniz.

Murathan Jet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 9 426 nolu telefondan varabilirsiniz.

Murathan Jet Şikayet Hattı

Müşterilerinin görüşlerini önemseyen firma, herhangi bir şikayette bulunmanız içerisinde müşteri temsilcileri aracılığıyla sizlere bi hayli hızlı ve verimli çözüm önerileri ile en kısa bir sürede dönüş yapılacaktır. Firma ile alakalı şikayetlerinizi yahut önerililerinizi bildirebileceğiniz, destek yahut bilgi talep edebileceğiniz çağrı merkezine 444 94 26 numarasını arayarak yahut [email protected] e-posta adresi üzerinden varabilirsiniz.

Murathan Jet şikayet hattı 444 9 426 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Murathan Jet müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Murathan Jet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Murathan Jet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 9 426

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Murathan Jet çağrı merkezi numarasına 444 9 426 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Telefon Numarası : 444 9 426

E-Posta İletişim Adresi : [email protected]

Adres Bilgisi : Şerifali Mah. Turgut Özal Bulvarı Quant Residance No:154/34 Ümraniye / İstanbul

Arama Kelimeleri: Murathan Jet iletişim bilgileri, Murathan Jet telefon no, Murathan Jet irtibat tel, Murathan Jet canlı destek, Murathan Jet müşteri temsilcisi, Murathan Jet şikayet hattı, Murathan Jet müşteri hizmetleri numarası, Murathan Jet çağrı merkezi numarası, Murathan Jet iletişim numarası, Murathan Jet çağrı merkezi, Murathan Jet müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu