Müşteri Hizmetleri

Muratbey Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Muratbey Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Muratbey Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Muratbey Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Muratbey Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Muratbey Gıda, 1960’lı senelerın sonlarına doğru Uşak ilimizde kurulmuş olan bir gıda şifrketidır. Sektörünün öncü markalarından ve yüksek müşteri tatminiyeti ile bilinen Muratbey Gıda; tecrübesi, bilgisi, uygun fiyat politikası, değeri ve hijyenikliği ile her geçen gün büyüyen bir markadır. Sadece yurdumuzda değil dünyanın bir çok noktasında ürünlerinin satılmasını sağlayan Muratbey Gıda; sofralarımızın baş tacı olan markasıdır.

Muratbey Gıda’nın üretip piyasaya sürdüğu ürünler şu biçimdedir; Burgu Peynir, Topi Peynir, Sürmeli Peynir, Üçgen, Krem, Dilimli, Taze Kaşar, Dilimli Taze Kaşar, Anadolu Lezzetleri, Antep Peyniri, Çerkez Peyniri, Dil Peyniri, Dilimli Hellim Peyniri, Dilimli Hellim Peyniri, Hellim Peyniri, Kaşkaval Peyniri, Lor Peyniri, Örgü Peyniri, Tel Peyniri, Van Otlu Peyniri, Krem Peynir, Light Taze Kaşar, Tereyağı.

Muratbey Gıda’nın 0800’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi tamamen ücretsizdir, bu çağrı merkezini arayarak ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Muratbey Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 219 20 30

Arama Kelimeleri: muratbey gıda iletişim bilgileri, muratbey gıda telefon no, muratbey gıda irtibat tel, muratbey gıda canlı destek, muratbey gıda müşteri temsilcisi, muratbey gıda şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu