Başvurular

Muğla Büyükşehir Kamu İşçi Alımı Başvurular Başladı 2022

Muğla Büyükşehir Kamu İşçi Alımı Başvurular Başladı 2022, iş başvuruları bölümünde Muğla Büyükşehir Kamu İşçi Alımı Başvurular Başladı ile ilgili bilgi aktaracağız. Muğla Büyükşehir Kamu İşçi Alımı Başvurular Başladı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Muğla Büyükşehir Kamu İşçi Alımı Başvurular Başladı

İŞKUR üzeri kamu işçi alımı ilanı yayınlandı. Kamu kurumlarına personel alımları kapsamı içinde yayına giren ilanda Muğla Büyükşehir Belediyesi 4 adet işçi alacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi

İŞKUR üzeri Muğla Büyükşehir Belediyesi 4 adet kamu işçi alımı şeklinde bir ilan kurumca ilana çıktı.

Başvuru Tarihleri

İlana başvuru yapmak isteyenler için başvurular 29 Temmuz 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç 10 Ağustos 2021 tarihine kadar saat 8:30 ve akşam 17:30 içinde başvuruları gerçekleştirile bilinecektir.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvuruda aranan şartlar ve istediğimiz belgeler ile birlikte şeyh mahallesi kocamustaefendi caddesi no: 2 Muğla Menteşe adresine şahsen yahut iadeli posta yolu ile yapılacaktır açıklaması yapıldı.

Müracaat Aranan Şartları

Türki Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını başvuru yapacaklar için tamamlamış olmak, başvuru yapacak erkek adayların askerlikten muaf olma, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olma ve adayın okuma ve yazmasının olması şartlarının arandığı altı çizildi.

mugka-buyuksehir-kamu-personel-alim.jpg

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru yapacak adayın başvuru yapacağı esnada Nüfus cüzdanı Fotokopisi, diploma-mezuniyet belgesi, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin bulunmadığına dair askerlik durum belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf,  adli sicil kaydı belgesi, ikamet şartı için ikametgah belgesi, vukuatlı nüfus kayıt belgesi ve son kez ise sosyal güvenlik hizmet döküm belgesi belgeleri ile müracaatların gerçekleştirile bileceği altı çizildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu