Başvurular

Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı 2022

Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı

Personel alımı kapsamı içinde İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan işçi alımı ilanlarına göre Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı işçi alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

18 Yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması yahut askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. En az ortaöğretim mezunu olmak, En az ilköğretim mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Arşiv soruşturma sonucu olumlu olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak şartlarına sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru İçin gereken belgeler

Mezuniyet belgesi, Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bunmadığına dair belge. Kamu haklarından mahrum bulunmadığına dair belge, Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, askerlik durum belgesi belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru Tarihi ve şekli;

Gereken belgelere sahip ve başvuru yapmaya hak kazanana adaylar başvurularını 00006241523 NOLU İŞKUR İş numarası üzerinden yapabileceklerdir. Gereken belgelere sahip ve başvuru yapmaya hak kazanana adaylar 31 Ağustos 2021 8 Eylül 2021 tarihleri içinde yapabileceklerdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu