Başvurular

MSB Ordu Evi Müdürlüğü En Az Lise Mezun 3 Personel Alımı 2022

MSB Ordu Evi Müdürlüğü En Az Lise Mezun 3 Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde MSB Ordu Evi Müdürlüğü En Az Lise Mezun 3 Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. MSB Ordu Evi Müdürlüğü En Az Lise Mezun 3 Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MSB Ordu Evi Müdürlüğü En Az Lise Mezun 3 Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Ordu Evi Müdürlüğü Personel Alımı Duyurusu

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayına giren ilana göre MSB Ordu Evi işçi alımı minimum lise mezunu adaylar içinden alım yapacaktır. Çanakkale Ordu Evi personel alım başvuru şakli ve şartları adayların ulaşımine açıldı.

Başvuru yapacak adaylar aşağıda verilen unvan karşılığı olan numara işe İŞKUR iş ilanları üzerinden elektronik olarak 24 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları istenmektedir.

Garson alımı 1 kişi başvuru koşulları; minimum lise mezunu olan adaylar KPSS şartsız olarak ilana başvuru yapabilir. Daimi statüde alım için yalnızca 2 yıl deneyi şartı aranmaktadır. Adaylar 00006152467 iş ilan numarasını kullanacaktır.

Muhasebeci alımı 2 kişi başvuru şartları; İİBF, iktisat, işletme, siyasal bilgiler ve sosyal bilgiler lisans mezunu olması isteniyor.

Muhasebe, maliye, maliye ve muhasebe, muhasebe ve finansal yönetim, muhasebe ve denetim, muhasebe finansman, ve muhasebe bilgi sistemleri bölümleri başvuru yapabilecek. En az KPSS 60 puan istenmektedir. SGK dökümü ile 2 yıl işinde uzman olduğunu belgelemesi gerekmektedir. Başvurusu 00006152512 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Bu ilanda ikamet şartı aranıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu