Başvurular

MSB İzmir Tersanesi Komutanlığı kamu işçi alımı İŞKUR iş ilanları 2022

MSB İzmir Tersanesi Komutanlığı kamu işçi alımı İŞKUR iş ilanları 2022, iş başvuruları bölümünde MSB İzmir Tersanesi Komutanlığı kamu işçi alımı İŞKUR iş ilanları ile ilgili bilgi aktaracağız. MSB İzmir Tersanesi Komutanlığı kamu işçi alımı İŞKUR iş ilanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MSB İzmir Tersanesi Komutanlığı kamu işçi alımı İŞKUR iş ilanları

İŞKUR iş ilanları Milli Savunma Bakanlığı İzmir Tersane Komutanlığı Kamu İşçi Alımı Duyurusu

MSB kamu personeli alımı için 2 ilan birden yayımladı. Yayınlanan ilana göre minimum ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapan adaylar içinden noter kurası çekilecektir. Başvurusu 26 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda verilen ilan numaraları ile birlikte Türkiye İş Kurumu sitesine girerek başvuru yapabilecek. Türkiye’nin her yerinden başvuru kabul ediliyor. Toplu İş Sözleşmesi Hükümleri Toplu İş Sözleşmesi Hükümlerinde gösterilen çalışma koşulları ve Sosyal yardımlar (yemek, Servis, ikramiye, İş elbisesi vs. hakları verilecek.)

Beden işçisi alımı 1 kişi: ilköğretim yahut lise mezunu olanların başvurusu alınacak. Adaylarda alt yaş olarak 18 açıklanmış ve üst yaş sınırı açıklanmamıştır. Normal alıma başvuru yapacaklar 00006362240 iş ilan numarasını kullanacaktır.

milli-savunma-bakanligi-personel-alimi.jpg

Elektronik teknisyeni alımı 2 kişi: minimum ilkokul mezunu olması ve en fazla lise ve dengi okul mezunu olması istenmektedir. 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir. Alım engelli kadrosunda bulunann yapılacağı üzere Zihinsel, ruhsal engeli olmayan, Nörolojik engeli olmayan, Her iki gözde de görme engeli olmayan, En az bir kulakta işitme engeli olmayan (minimum bir kulak sağlam), Her iki üst ekstremitesinde de (kollar) engeli olmaması gerekmektedir. Alt ekstremitesinin (bacaklar) minimum birinde engeli olmayan (minimum bir bacak sağlam) kendi başına yürüyebilen, merdiven çıkabilen, Onkolojik engeli olmayan ve İç hastalıkları engeli olmayan istenmektedir.

Başvuru 00006365687 iş ilan numarası ile yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu