Başvurular

MSB İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Sınavsız Kamu Personeli Alımı 2022

MSB İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Sınavsız Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde MSB İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Sınavsız Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. MSB İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Sınavsız Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MSB İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Sınavsız Kamu Personeli Alımı

Milli Savunma Bakanlığı İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Ekmek Fabrika Komutanlığı kamu personeli alımı yapıyor. Yayınlanan ilana göre büro işçi alımı yapacak. MSB işçi alımı sınavsız 3 kişi olarak yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Ortak Başvuru Şartları;

İşletmenin genel çalışma prensipleri ışığında, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir biçimde tercih ederek iş sağlığı ve iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine uygun olarak işlemlerini yürütmek.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı minimum ilkokul en fazla orta öğretim mezunu olmak.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. 18-36 yaş aralığında olmak.

msb-tedarik-bolge-baskanligi-kamu-personel-alimi.jpg

Askerlikle ilişiği olmaması gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı var. Beden işçiliği mesleğini yapabilecek durumda olmak.
Yaptırılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması olumlu yanıtlanmak. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Diğer hususlarda alakalı mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir. Müracaat zamanının sonlanmasına müteakip İŞKUR Karabağlar Hizmet Müdürlüğü aracılığıyla oluşturulan nihai listede isimleri bulunan işçi adaylarının, şartları taşıyıp taşımadığının belirlenmesi için, 15/16 Aralık 2021 tarihlerinde İzmir Tedarik Bölge Başkanlığı Lojistik Destek Komutanlığı İşçi Münasebetleri kısmı Hilal /KONAK adresine aşağıda gösterilen evrakları bizzat teslim etmeleri gerekmektedir.

İbraz Edilecek Belgeler;

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, öğrenim belgesinin aslı yahut noter tasdikli fotokopisi, askerlik Durum belgesi, adli sicil kaydı ve vukuatlı nüfus kayıt örneğini isteniyor. Engelli olduğuna dair sağlık kurulu raporu gerekiyor.

Müracaatların Alınma Şekli

Başvurusu 00006438060 iş ilan numarası ile 6 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir. İŞKUR ilanları dışında yapılan başvuru kabul edilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu